Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 3 z 3

InDesign tisk do brožury tiskne jen jednu stranu

 1. Ahoj,

  mám v InDesignu 76 str. brožuru, chci nachystat tiskové PDF pro tiskárnu. V ID mám stránka protihlé, tak jak jdou stránky za sebou 1,2,3,4...atd.

  Když dám tisk do brožury v náhledu vidím, že se rozložení zobrazuje správně (tj. dvoustrana otočená pro brožuru - viz. screenshot). Ale když vytisknu PostScript, proženu jej Distillerem a vytvořím PDF. V PDF se nezobrazují dvoustranky jako v náhledu, ale jen jedna stránka a to 4, pak 2. Kde je problém? Díky za rady.
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: 1-id.png Zobrazení: 83 Velikost: 19,1 KB  

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Dle mého názoru jste při ukládání poscriptu zapoměl zaškrtnout políčko DVOJSTRÁNKY, když toto budete mít zaškrtnuté, stránky budou vedle sebe a když budou náhodou přehozené, v pdf se dají stránky přeházet dle potřeby. Tak snad má rada trochu pomohla :)

 4. Běžně se tiskárnám předává PDF, kde stránky jsou postupně za sebou vždy po jedné straně. Čili žádné dvoustrany. Funkce „tisknout brožuru“ se používá pouze, pokud máš ty sám v plánu tiskovinu kompletovat. Tiskárny si samy vyřadí strany na archy jak potřebuje.

  Leda, že máte v plánu tisknout malonákladem digitálně a tiskárně nevěříte, že stránky správně vyřadí. Pak lze dodat data tímto způsobem, není to ale běžné.

Hostujeme u Server powered by TELE3