Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazují se odpovědi 1 až 30 z 65

Objednal jsem si spam, ale byl k ničemu a nechci za něj zaplatit

 1. Dobrý den,
  byl mi nabídnut emailing ( dle dodavatele jen regulérně přihlášení uživatelé )
  Po odeslání ( 600.000 rozesílek ) Se mi zvedla návštěvnost o cca 1000 uživ 1den. a potom odhadem pár set uživatelů -+ pár dní na to.
  Všimnul jsem si ale že mi na web chodí mnoho uživatelů ze stránek v USA ( hit4hit )
  Obrátil jsem se na společnost která mi emailing nabídla a bylo mi odpovězeno že přístupy z webu hit4hit jsou jen jakýsi bonus.
  Myslím si tedy že jediné co firma udělala je tzv umělé zvýšení přístupů uživatelů na web a že rozesílka buďto neproběhla a nebo ne v té míře co měla.
  Teď po mě chtějí zaplatit fakturu ale já nejsem spokojený se službou. Mohu se bránit?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. konverzia z mailov je okolo 1% a menej takze to moze byt do 6000 navstev

 4. Tohle se tezko posuzuje. Odpovezte si, na kolik takovych emailu ve vasi schrance reagujete. Tzn. kolik jich vubec otevrete a u kolika z nich klikate na odkaz, abyste se na web/shop dostal.

  Tohle je opravdu v radu max. jednotek procent a je to spise okolo hodnoty 1%. Nekdy vice, nekdy mene.

  Navstevy X desitek tisic z tohohle nedosahnete.

 5. Oznackoval jste si URL?

 6. I bez toho označení URL byste měl v GA vidět rapidní zvýšení návštěvnosti ze zdrojů jako je email.seznam.cz a jiných freemailů...

 7. Právě že neoznačkoval a rapidní nárust nezaznamenal, defakto žádný nárůst a to podle tvrzení společnosti bylo přez 10.000 prokliků za období 14tého až 21.3
  Jde mi o to jestli se mohu nějak ohradit.
  Měl jsem si to asi lépe pohlídat to uznávám ale i tak by mi tvrdily že je chyba v měření u mě.

 8. Jedině to s nimi zkusit domluvit, na rovinu jim napsat co si myslíte (zkusit zda mohou doložit třeba mail log). A samozřejmě záleží zda jste podepisovali smlouvu. Každopádně pokud nebudou chtít spor řešit rozumně, tak jim pak můžete minimálně udělat "pěknou" reklamu tady na WT, ať si ostatní na tu firmu dávají pozor.

  WT je celkem solidně indexován fulltexty.

 9. já bych podobným rozesílkám moc nevěřil a ani si nepamatuji, kdy jsem viděl, že by se to vyplatilo.

  Kdysi jsme si zaplatili (teda spíše objednali) podobně velkou rozesílku z jednoho českého warfora, průběh podobný, návštěvnost nic moc, pouze nějaké divné návštěvy z exotických zemí, které dříve nebyly. Hoši se vykrucovali, odůvodňovali, vymlouvali, pak že to zdarma pošlou znovu. No ve výsledku nikdy žádnou rozesílku nerozeslali, měli jsme data ze servových logů a každý email pečlivě trackovaný a k tomu jsme ještě měli kontrolní registrace na dané forum.

  S platbou to budeš mít těžké, můžeš službu reklamovat, reklamace se řídí podmínkami s kterými jsi souhlasil, či se smlouvu, kterou jsi odslouhlasil/podepsal. Pokud jsi dopředu nedohodl jak prokázat nebo ověřit rozesílku, těžko se ti to bude teď rozpolovat. Najdi si někoho, kdo měl být součástí ané skupiny emailů, přeci jen 600k je pěkná spousta lidí.

 10. Nesnáším spamery!!!!!!!

 11. Já měl za to, že spam se používá jenom pro podvodné eshopy. Schválně jsem teď prošel spam složku v emailu a všechny nabídky byly na koupi podezřelého šuntu na webech se špatnou češtinou, bez kontaktních údajů a domény registrovány na zahraniční inc firmy.
  Regulérní eshop to přece musí dost poškodit ne?

 12. Nezaplatit jen proto, ze sluzba nezafungovala dle mych predstav je takove neferove. Dle meho ta cena asi nebyla zrovna velka, takze bych to zaroven bral jako skolu do budoucna. Protoze kvalitni rozesilky na opravdu kvalitni a ciste dtb stojivaji v lepsim pripade ve vyssich radech desitek haliru a nekdy i korun.

 13. Mě by zajímalo, jestli ten titulek „Objednal jsem si spam...“ napsal sám autor vlákna, nebo ho změnili admini Webtrhu, jak je tady poslední dobou módní.


 14. Heh. No ze strany Webtrhu je to rozhodně kontroverzní počin, očividně v tom chtěli nechat autora vlákna vykoupat a podle reakcí se jim to povedlo.

 15. U koho jsi si to objednal a za kolik?

 16. já ještě viděl původní titulek, z příspěvku přímo nevyplývá, že se jedná o spam a že databáze emailů nebyla košér. Bohužel v současnosti podobné nákupy rozesílky jsou hloupost, věrohodnost se nedá ověřit a na trhu je více podvodníků než slušných podnikatelů. Ještě před pěti lety bylo prodávání prostoru v emailech běžnou záležitostí, ale lidem nechodilo desítky emailů denně, ale spíše jen jeden.

  Překřikovat se v emaliech s konkurencí je ta nejlepší cesta jak naštvat zákazníka, btw.

 17. S najväčšou pravdepodobnosťou platiť budete. Dodávateľ služby sa preukáže že emaily odišli. Kde však skončili nie je ich problém, ale váš. S najväčšou pravdepodobnosťou skončili, tam kde hovoríte v spam priečinku. Čo iné sa dalo čakať, kto vie koľká x-stá rozosielka, v inom priečinku to nemôže skončiť.

  Máte celkom lacné poučenie do budúcnosti ako sa nehnať za pochybným trafikom. A čudujem sa diskutujúcim že vás ľutujú.

 18. Ano, titulek jsem přejmenoval já. Nazývejme věci pravými jmény, ne eufemismem "emailing".
  Rozesílka na 600 000 "regulérně přihlášených" emailových adres bude končit větou
  Tato zprava je urcena 'info@example.com' . Vasi adresu jsme ziskali z veřejně dostupných zdrojů, resp. z legalne odkoupením databází. Pokud Vas obtěžovala, omlouváme se. Pokud si nepřejete dostávat podobně spravy, klikněte prosim sem:
  (Zkopírováno z reálného spamu)

 19. Předem děkuji všem za příspěvky,
  nic jem nepodepisoval -jen emailová komunikace.
  Spíše jsem chtěl vědět jak se mohu bránit, mám pocit ,že mi míto rozesílky poslali na web návštěvy ze stránek (hit4hit).
  Řeším to s nimi a uvidím jak se k tomu vyjádří a případně jim udělám reklamu zde na WT.
  PS: titulek jsem měl původně jiný. Tento mi ale nevadí protože to tak možná i je.

 20. toto je neskutečná drzost od adminů fora... ožralý Martin Schlemmer se o půlnoci připojí a hraje si na boha

 21. Citace Původně odeslal plusn Zobrazit příspěvek
  toto je neskutečná drzost od adminů fora
  Tak fórum slouží k tomu aby dotyčnému vyřešilo problém, ale zároveň bylo vlákno uchováno i pro další generace a dalo se nějak vyhledat. To s titulkem "Prosím poraďte, jak mám postupovat", "pls help" moc najít nejde. Změny titulků jsou tedy podle mě žádoucí.

  To, že je zde použito ono ošklivé slovo na tom nic nemění, protože fakticky o spam půjde, alespoň v kontextu, že nikdo z adresátů si takový email od lahwin nevyžádal :-).

 22. Citace Původně odeslal Martin Schlemmer Zobrazit příspěvek
  Ano, titulek jsem přejmenoval já. Nazývejme věci pravými jmény, ne eufemismem "emailing".
  No nevím nevím, Martine... Věděl o tom aspoň ten původní autor?
  Podle mě je legitimní příspěvky "cenzurovat" tj. odstranit obsah, který je hrubě závadný. Část příspěvku nebo celé vlákno. Nejsprávnější je podle mě vlastní reakce, ať je zvýrazněná, že jde o ofiko stanovisko serveru, a hned pod příspěvkem atd. Ale takovéhle nenápadné změny, nedejbože bez souhlasu původního pisatele, to je buldozer na stavbě dálnice do pekel.

 23. Bez důkazu by soud rozhodl dřív, než by se všichni usadili na své místa.

 24. Mne by jen zajímalo jak někdo bez znalostí okolností se může pasovat do role Boha a posuzovat ze své pozice co je co není spam, co je a co není dobrý titulek. Zvláštní to doby, když admin fora mění titulky ke své libosti a přijde doba kdy bude měnit i celé texty...To jsem to dostali tu "podnikatelskou platformu" opravdu daleko :-(

 25. Citace Původně odeslal Peter Lacek Zobrazit příspěvek
  Mne by jen zajímalo jak někdo bez znalostí okolností se může pasovat do role Boha a posuzovat ze své pozice co je co není spam, co je a co není dobrý titulek. Zvláštní to doby, když admin fora mění titulky ke své libosti a přijde doba kdy bude měnit i celé texty...To jsem to dostali tu "podnikatelskou platformu" opravdu daleko :-(
  Jeho forum, jeho pravidla..

 26. Citace Původně odeslal protected Zobrazit příspěvek
  Jeho forum, jeho pravidla..
  :-D opravdu vtipné....nemyslím, že je správné lidem vkládat nuceně myšlenky a slova které nikdy nenapsali jen proto, že je to jeho forum. Může smazat požádat o úpravu ale nemyslím, že je správné svévolně tohle dělat. Jednou ve vašem příspěvku bude nařčení nějaké společnosti jen proto že se mu to líbí a má své pravidla ne?

 27. Citace Původně odeslal protected Zobrazit příspěvek
  Jeho forum, jeho pravidla..
  Moje hospoda, moje pravidla - jestli v ní Frantovi naleju a jestli ho můžu vyhodit, když bude mít blbý kecy. Ale běda mi, když budu Lojzovi tvrdit, že tu Franta říkal, že nespí s Vencovou, ale s jeho starou.

 28. Je to tak, něco jiného je opravit překlep a něco jiného tohle. Pokud si Martine o někom myslíte, že je spammer, je to v pořádku. Pokud to tady o někom napíšete vlastním jménem, asi by v tom taky nebyl problém. Ale pokud takhle svévolně měníte titulky, které pak vypadají jako něco, co napsali samotní autoři vlákna, je to z Vaší strany zákeřné a za hranou. Pokud Vám není vlákno po chuti, smažte ho, ale tohle ne.

 29. Souhlas, tohle je za hranou.

 30. Ve změně titulku nevidím žádný problém, naopak takhle přesně vím, o čem je vlákno. Spam má v IT ustálený význam už nějakou dobu, jedná se prostě o přímé oslovení lidí bez jejich předchozí poptávky. To, že pro hodně lidí má hanlivý nádech nic nemění na jeho významu. Jedná se o formu přímého marketingu (ten termín je také relativně nový) a tahle činonst je stará desítky, možná stovky let.

  Daleko víc mě ale zaráží drzost některých (nebudu jmenovat plusna) diskutérů, kteří klidně někoho jen tak úrážejí a vymýšlejí si nepodložené pomluvy.
  Naposledy upravil TomášX : 23.03.2016 v 14:15

Stránka 1 z 3 123 PosledníPoslední
Hostujeme u Server powered by TELE3