Více informací

Hledáme PPC specialistu

Tento obchod již není aktivní.

time line
založeno 21. 1. 2016
time line
0 zájemců
time line
Ochrana pomocí úschovy prostředků
Do společnosti Activa hledáme šikovného kolegu/kolegyni na pozici PPC specialista.
- Místo výkonu práce: Praha 9 - Letňany
- Druh spolupráce: hlavní pracovní poměr
- Termín nástupu: ihned
Náplň práce :
- správa a optimalizace kampaní v Adwords, Skliku, cenových srovnávačích, Facebooku pro naše e-shopy
- analýza a vyhodnocování výkonu kampaní
- komunikace s obch. oddělením
Očekáváme:
- velmi dobrá znalost Adwords a Sklik
- praktická zkušenost se správou a optimalizací PPC kampaní min 1 rok
- znalost Google Analytics
- pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Nabízíme:
- zázemí úspěšné společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- zaměstnanecké benefity
ACTIVA spol. s r.o. byla založena v roce 1992 a dnes patří k nejvýznamnější firmám v oboru kancelářských a školních potřeb s nejširší sortimentní nabídkou na českém trhu. Sídlo společnosti a centrální sklad se nachází v Praze 9-Letňanech. Prostřednictvím svých poboček v Brně, Českých Budějovicích, Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Plzni a Ústí nad Labem zajišťuje ACTIVA distribuci zboží a servis více než 15 000 zákazníkům z řad firem, maloobchodů i velkoobchodů na celém území České republiky. Její roční obrat již několik let přesahuje 1 miliardu Kč, v současné době zaměstnává více než 400 pracovníků.
5 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 19. 1. 2016
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.