AKCE! Doména CZ zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Kritika stránek Vlajky.cz

 1. Zdravím všechny,

  překopal jsem firemní stránky www.vlajky.cz, aby fungovaly i na dalších zařízeních (mobil, tablet).
  Předem hlásím, že barvy jsou dané firemním logem, nyní se mi jedná hlavně o čitelnost
  a funkčnost na mobilních zařízeních.

  Díky moc za reakce.

  Aleš

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Celkovo mi ten web pripadá ako z 20. storočia.

 4. Hezká doména, hodila by se mi :)

  Nicméně web je opravdu jako dělaný několik let zpátky. Celé je to takové nepřehledné, chaotické. A co se týče toho zobrazení při malé šířce displeje, určitě bych nechal pouze jeden sloupec. Že by to měl někdo na dva sloupce, to jsem snad ještě ani neviděl. No ta responzivita se omezila pouze na to, že zmizne jeden ze tří slopuců, to nestačí.

 5. Hm,
  to bude asi tím, že jsem web vytvořil v roce 2007 a nyní jsem pouze upravil styly apod, aby to fungovalo i na nových zařízeních.
  Vzhledem k počtu výrobků i to mi dost zabralo dost času. Přesto díky za názor.

  Komplet nový design vzhledem k množství informací, se zatím nechystám. (tento web je tvořený doma na koleně, víceméně ve volnu po práci)

 6. Zkus tam dát alespoň nějaké jiné a větší písmo a taky nechávej mnohem větší mezery mezi textem a sousedními prvky. Určitě to pomůže.

 7. OK, mrknu na to.
  Písmo jsem nikdy neřešil, nechával jsem tam základ (font-family:Arial, Helvetica, sans-serif;), který má každý na svém PC.

  Trochu zkusím zagooglovat, co nyní frčí. :)

 8. Nemusíš tam hned dávat nestandardní font, zákazníkovi je to stejně jedno a rozdíl horko těžko zaznamená. Stačí poladit velikosti a výšku řádku (line-height). Nicméně to asi není to hlavní a na webu je spousta jiných věcí, které potřebují předělat.

 9. - spousta věcí k předělání
  můžeš to prosím lehce konkretizovat? Ať mám minimálně o čem přemýšlet :)

  - jeden sloupec alias "hamburger" menu:
  nějak jsem mu nepřišel na chuť. Připadá velmi nepohodlné, protože pokud ho umístím do levého horního rohu, nedokážu na něj kliknout rukou, kterou držím telefon, vlastně i s pravým horním rohem mám problém. Takto se dá posouvat vše pohodlně (minimálně alespoň já to tak cítím). No a také mě zatím nenapadá, jak všechny výrobky do menu dát.
  Ještě mě napadlo udělat levé menu nezávisle posuvné (něco jako tabulku, která se do výšky či šířky zařízení nevejde), ale zatím nevím jak udělat, aby se mi napozicoval přesně dle zobrazeného výrobku.

  - písmo
  zkusím s tím něco udělat


  Rozhodně jsem vám všem vděčen za komentáře.

 10. Najskôr by som vyhádzal z pätičky zbytočné odkazy, aby som si neprivodil penalizáciu a potom by som si najal nejakého schopného grafika na redizajn. Mne sa páči napríklad toto: http://www.vlajky.sk/ je to prehľadné, intuitívne, jednoduché...

Hostujeme u Server powered by TELE3