360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Kritika web designu

 1. Zdravíčko,

  robím jeden návrh pre klienta a nemôžme sa dostať cez jednu vec, tých 5 boxov, pod sliderom. Už som urobil niekoľko verzií a im sa to zdá stále zlé. Mne sa ale táto verzia, kt. nahrávam zdá ok. Ich podmienka je, aby bol každý box inej farby. Možno majú iba iný vkus, možno je to naozaj zlé. Ďakujem za každý feedback. Je to ešte surová verzia, texty sa budú prepisovať samozrjeme a dole do galéria sa budú dávať fotky.

  Název: Zeebra_Homepage_Concept_4_wt.png
Zobrazení: 268
Velikost: 689,7 KB

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Osobně se mi spíš nelíbí, že ty boxy jsou moc nacpané na sobě - udělal bych větší mezeru (nejlépe sjednotit s mezerami v té galerii)

  Různé barvy by nemusely vypadat špatně. Chtělo by to ale vyzkoušet.

  Osobně bych ten stín asi udělal méně výrazný.

  Jinak předpokládám, že ten stín má být za těmi boxy. Na tom náhledu se objevuje na pravé části boxu stín z boxu vedle - vytváří to pak takový efekt zaoblení, který ale není u posledního boxu. Řešením (ve Photoshopu) je všechny ty boxy dát do složky a ten stín přidat té složce.

 4. Stíny jsou hrozný. Stačí mrknout na nějakou šablonu, v podstatě jakoukoli lepší a hned vidíš, jak to máš udělat. Dal bych kolem jednotlivých položek jen rámeček v světle šedý lince.
  Naposledy upravil vodička : 25.11.2015 v 17:52

 5. Super, ďakujem za feedback. Trochu som sa s tým ešte pohral, potom tu nahrám finál.

Hostujeme u Server powered by TELE3