Česko-slovenská konference AFFILHERO pro affiliate publishery 15.9, Brno
Zobrazují se odpovědi 1 až 18 z 18

Jiří Vokáč Čmolík v ČT24

 1. Od 14:45 http://www.ceskatelevize.cz/ivysilan...15411058291014

  Kdo neví kdo je Čmolík http://www.penize.cz/nakupy/255822-n...-pro-vas-mozek

  Aneb "zloděj křičí chyťte zloděje"

  Nechápu že tomu dává ČT24 vůbec prostor to neumí používat google aby zjistili co je to za člověka?

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. LOL, děláš si prdel? On teď to, co sám dělá / dělal, označuje za podvod? Aspoň, že to přizná, no. :D

  EDIT: Poslal jsem jim mail s dotazem, co je vedlo k výběru právě tohoto hosta, třeba odpoví... :)

 4. Tak podlě mně se jim nabídl sám a nikdo se tím asi pořádně nezabýval. Jinak tu asi asociaci založil jen proto aby dodal důvěru svým infoproduktům a moch brát různej fee od jiných infopodnikatelů, které pak vezme pod asociaci. Je to prostě absurdní a ukazuje to na neprofesionalitu ČT. Smutné......


 5. Tohle je na stížnost na RRTV. Oni mu teď defakto dodali důvěryhodnost a on toho určitě využije.
  Jinak ČT je v absolutním rozkladu. Včera bylo pozdě poslat tam Bedára na "personální optimalizaci".

  Mimochodem, já mám zkratku API zažitou v souvislosti s Akademií produktivity (zákazník firmy). Čmolík používá stejnou zkratku...není to parazitování..?

 6. To je snad vtip toto...

 7. Kdyby dal redaktor CT na hosta a zadal si jeho jmeno do googl, tak by měl hned jasno...... Skoro mě to přijde, jako když si Čmolík z CT utahuje :D ;-(

 8. Tak jsem na ČT napsal taky, kdo má chuť, může tak učinit taky, ať mu to neprojde tak snadno... http://www.ceskatelevize.cz/vse-o-ct/kontakty/

 9. Já jsem psal na: info@ceskatelevize.cz, tereza.krucinska@ceskatelevize.cz. Bohužel jsem v té době ještě nevěděl o výše zmíněném článku na pooh.cz, možná by stálo za přibalení. :)

 10. Tak to je nářez :D Už vidím jak bude svým ovečkám cpát do hlavy, nevěřte nikomu, jen mě, já byl na ČT24 a přiloží odkaz na video xD

 11. Udělal si z nich dobrou prdel no....také jsem jim napsal a přiložil zmíněný článek.

 12. Dobré ráno,

  tak mi před cca hodinou přišla omluva / vyjádření z ČT:

  Dobrý den, posílám vyjádření redaktora, zodpovědného za zařazení hosta Jiřího Čmolíka do vysílání ČT24. K jeho omluvě se rovněž připojuji. Díky za pochopení, jsem s pozdravem!

  Luboš Rosí

  = = = = = = = = = = = = = = = =

  S nabídkou tématu jsem byl osloven paní Monikou Urbanovou, která je tiskovou mluvčí Asociace podnikatelů na internetu. Uváděla mi některé konkrétní příklady firem, které se ve vztahu ke svým zákazníkům chovají neeticky. Konkrétní firmy i jejich praktiky jsme sledovali, a proto jsme pojali podezření na klamavou reklamu. Paní Urbanová nám ale sdělila, že Asociace ještě neexistuje a nemůže se tedy formálně k těmto případům vyjádřit.
  K případům se nám vyjádřila i ČOI (s tím, že tyto případy řešit nemůže a že je řeší spíše živnostenské úřady) a Sdružení pro internetový rozvoj (s tím, že nemůže řešit případy, které se netýkají jeho členů).
  Asi po dvou týdnech byla paní Urbanová kontaktována s tím, jak se celá situace kolem Asociace vyvíjí. Sdělila nám, že už má své stanovy a je zapsána na ministerstvu vnitra. Zároveň uvedla, že pokud se nám nevyjádřil zatím nikdo jiný, tak oni už mohou. Jako kontaktní osobu uvedla sebe a pana Čmolíka s tím, že jde o jednoho ze zakladatelů Asociace, který by se k tématu mohl vyjádřit.
  Protože paní Urbanová vypadala jako důvěryhodná mluvčí a tipy na podezřelé společnosti, které zaslala, jsme vyhodnotili rovněž jako podezřelé, nás nenapadlo, že by jeden z této dvojice, nebo rovnou oba mohou působit nedůvěryhodně. To se ukázalo jako hrubá chyba, kterou jsme objevili prakticky ještě během rozhovoru s panem Čmolíkem.
  Ze situace byly vyvozeny systémová opatření, která zamezí opakování podobných nešvarů. Za naše jasné pochybení se vám, divákům ČT 24, hluboce omlouváme.

  Kamil Beneš, redaktor

 13. To je dobra komedie :)

 14. Je to jasný..na Kavčích horách nemají Internet.

 15. Ze situace byly vyvozeny systémová opatření, která zamezí opakování podobných nešvarů.
  Teď už jo.

 16. Pánové, klid - to není jediný přešlap ČT... U nás, krajánků v UK, před rokem vzbudil úžas dokument Babylon, kde byla hostem paní, jež byla moderátorkou pořadu označena za "úspěšného Čecha, jež dělá ČR čest...". Když jsem ČT upozornil na fakt, že dotyčná je náboženským fanatikem, který si svoje potřeby fanatismu řeší prostřednictvím školy pro děti čechů a slováků v UK a jediný úspěch oné osoby tkví v tom, že úspešně dokopala úřad daného města k tomu, že jí coby sociálnímu případu přidělili sociální byt (neb byla v té době bez peněz...); přestali se mnou komunikovat :D

 17. Mimochodem mě docela pobavilo, že mi odpověděl Luboš Rosí, kterého si pamatuji díky tomuto videu :D

 18. no já jenom přidám jeho hudební videjko :D https://www.youtube.com/watch?v=-Dh5s_qLgWo

Hostujeme u Server powered by TELE3