IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Nový design eshopu filimoda.cz

 1. Ahoj,

  prosím o kritiku eshopu ( hlavně designu ) filimoda.cz. Ještě není uplně vše dotaženo ( ale to nebude asi nikdy ) ale i tak prosím o vaše názory.

  S pozdravem

  Filip

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. saolin: mě se hodně špatně čte to "šedé písmo" :/, stejně tak jako (růžová) patička mi téměř splývá s pozadím. Pozadí kytičky bych asi taky zrovna nevolila, moc mi to k tomu nejde.
  Tohle byla již nějaká univerzální šablona a nebo jste barvy vybíral a ladil Vy?

 4. Citace Původně odeslal smiesek Zobrazit příspěvek
  saolin: mě se hodně špatně čte to "šedé písmo" :/, stejně tak jako (růžová) patička mi téměř splývá s pozadím. Pozadí kytičky bych asi taky zrovna nevolila, moc mi to k tomu nejde.
  Tohle byla již nějaká univerzální šablona a nebo jste barvy vybíral a ladil Vy?
  Je to přepracovaná universální šablona. A co by jste navrhovala za pozadí?

  Filip

 5. saolin: jako klidně pokud se chcete držet růžové, tak vytvořte nějakou kombinaci růžového pozadí, klidně pomocí CSS, ale pozadí kytiček, jako "tapetu" mi to prostě celkově ke stránkám nejde :/
  Třeba nějaká taková nebo taková kombinace by nemusela být špatná a nepůsobilo by to tak kýčovitě s tou růžovou ;)

 6. A co kombinace černá, šedá? Příklad na https://61333.myshoptet.com

  Děkuji za názory. Nevím jestli to není moc ponuré :-)

  Filip

 7. saolin: to je asi ta původní šablona však? Aby ste z toho pak neudělal pohřební ústav ;)

 8. Citace Původně odeslal smiesek Zobrazit příspěvek
  saolin: to je asi ta původní šablona však? Aby ste z toho pak neudělal pohřební ústav ;)
  No když se vám nelíbí barvy tak jsem se chtěl zavděčit černou :-)

 9. Nejsem teda oborník, ale tyhle obří obrázky na pozadí se používaly tak kolem roku 2005, ne? Lepší by určitě bylo nahodit tam nějaký opakující se pattern. Jinak písmo mi nepřijde moc dobře čitelné (např. u popisu kategorií). Dále když najedu na odkaz v patičce, tak se mi zbarví do tak skvělé barvy, že nejde přečíst. Chybí mi zde informace o dopravě a možnostech platby, to by se měl zákazník dozvědět ještě před nákupem a jedem dopravce mi přijde celkem málo.

 10. saolin: ono v konečném důsledku barvy nebudou až tak rozhodovat o zájmu zákazníků nakoupit, jak spíše obsah :) takže za mě mi je jedno, klidně i duhové to mějte, hlavně ať se to líbí Vám, Vy jste ten nejvyšší s pravomocí admin ;)

 11. To pozadí je hrozné, ale když už ho tam musíš mít, tak tomu dej alespoň background-size: cover. A taky mi vadí ta velká písmena, na titulní straně jich je až moc.

 12. Citace Původně odeslal Žížala Zobrazit příspěvek
  Nejsem teda oborník, ale tyhle obří obrázky na pozadí se používaly tak kolem roku 2005, ne? Lepší by určitě bylo nahodit tam nějaký opakující se pattern. Jinak písmo mi nepřijde moc dobře čitelné (např. u popisu kategorií). Dále když najedu na odkaz v patičce, tak se mi zbarví do tak skvělé barvy, že nejde přečíst. Chybí mi zde informace o dopravě a možnostech platby, to by se měl zákazník dozvědět ještě před nákupem a jedem dopravce mi přijde celkem málo.
  Ano jeden dopravce málo je. Zatím jsem nesehnal dopravce, který pro balík přijede až večer.

  Filip

Hostujeme u Server powered by TELE3