CZ doména zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Kritika Android aplikace

 1. Zdravim,

  prosím o kritiku této app https://play.google.com/store/apps/d...spotting.droid. popř. co by jste dodělali za funkce :-) Pokud nemáte možnost si ji nainstalovat, mrkněte na video níže. Je tam i pod videem popsáno o co vlastně jde https://www.youtube.com/watch?v=k2kz99HP1bk

  Díky

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Z pohledu na Google Play a videa a ze zkušeností z aplikací, které si stáhly stovky tisíc lidí:

  - Delší a jasnější popis na Google Play - takhle lidi odejdou a ani to nestáhnou. Určitě doplnit jednotlivé body, co to umí, apod.
  - Atraktivnější screenshoty a rozhodně ne ze zařízení s Androidem < 4.0

  Ale to úplně nejdůležitější: DESIGN!

  Redesign dokáže zvýšit prodejnost/stahování aplikace na dvojnásobek a tenhle design je opravdu špatný. Už ze screenshotů to vypadá hrozně nekonzistentně - jednou černé pozadí, jednou modré, jednou světle modré, ... Špatné použití nemoderních barev ze starého Androidu, agresivní modrá, box na mapě je doslova šílený. Výška hlavičky a její obsah se taky v tom videu nějak divně neustále mění, apod.

  Nejlepší by bylo to celé sjednotit, zjednodušit a použít material design.

  Zbytek moc hodnotit nemůžu, protože nevím, k čemu to přesně má sloužit.

 4. Díky za odpověď. Je to má první aplikace a nebyl čas se zabývat moc detailama. Mám to jako BP a zajímal mě cizí názor a co popřípadě po státnicích opravit, jak propagovat atd.. A slouží to k vyhledávání skateparků, spotů dle určitých aspektů...

 5. Opravdu klíčový bude pro budoucí úspěch ten design. To je potřeba upravit a sjednotit. Zamyslet se i nad ovládacíma prvkama, udělat to maximálně jednoduché, přehledné a intuitivní.

  Potom si přečti něco o ASO (Appstore Search Optimization), existují i zdroje pro Google Play, aby i ten popis, screenshoty, apod. byly co nejlepší.

  Na rovinu - pokud chceš dosáhnout nějakého úspěchu, tak je potřeba investovat čas i do propagace. U naší poslední aplikace to chtělo nějaké investice, i když zase ne tak moc (cca 60 - 70 tisíc) na výrobu zajímavého videa, na nějakou reklamu, aby se rozjelo stahování, apod. Plus samozřejmě to stálo více času než samotný vývoj.

 6. Super mrknu na to. Jinak s investicí v tomto případě to nemá moc smysl. Udělal jsem to spíš, abych se v tom naučil a měl co ukázat, až se budu ucházet o práci. Samozřejmě za každý stažení jsem rád :-P :-D Jinak děkuji za rady, hodí se.

Hostujeme u Server powered by TELE3