Kto nam vytvori eshopy v 3. krajinach s API napojenim na dodavatela?
Zobrazují se odpovědi 1 až 1 z 1

Prodám web nabízející práci a brigády s významnými klienty - jistá návratnost investice

Přátelská zpráva
Loading...
Prodáno za 7 100  Kč
Historie příhozů: 2 příhozy
 1. Dobrý den,
  rád bych touto cestou prodal web https://yerlango.com [Yerlango.com] nabízející práci a brigády. Web je téměř automatický ale zasloužil by si větší péči na kterou já již bohužel nemám čas.

  Web má vlastní nabídky práce a brigády, které mohou firmy zadávat na adrese https://yerlango.com/firmy (po registraci která je automatická a stáhne si sama data z veřejných rejstříků). Na serveru jsou registrovány velké firmy jako Raiffeisen bank, Homecredit, OMV, Národní památkový ústav a mnoho dalších velkých. Aktuálně je vkládání nabídek práce úplně zdarma ale lze jej samozřejmě zpoplatnit.

  Web si umí sám stahovat nabídky práce i z databáze úřadů práce a ty na webu zobrazit (zobrazují se jen ty z aktuálního dne ale v databázi jsou všechny).

  Každý den na serveru inzerenti přidají cca 10 - 20 nabídek práce (celkem jich je už 14 845). Server si sám stahuje i loga firem takže jediné co musíte dělat je schvalovat nabídky práce.

  Aktuální výdělek serveru je pouze ze systému Sklik v řádu stovek Kč měsíčně s tím že reklamy jsou neoptimalizované a webu se už dlouho nikdo nevěnuje. Od ledna 2015 bylo vyděláno 4688 Kč tedy nějakých 669 Kč (průměr) měsíčně.

  V každém případě má ale tento web tendenci velkého růstu jelikož je již zavedený a aktuálně je personalistika a hledání zaměstnání velice aktuální téma.

  Veškeré další informace doplním (pište PM nebo email: martin[at]martinbarta.eu). Kupujícímu pomohou přenést vše na jeho server a případně mohu konzultovat.

  Při výherní ceně nad 15 000Kč přidám výherci také web http://mamjob.cz který má v databázi 9005 uživatelů s vyplněným životopisem, fotografií a dalšími údaji jako praxe, vzdělání a další. Web je vhodný pro nabízení přístupu do databáze životopisů pro firmy - nabízí cenná data za která u konkurence firmy platí tisíce Kč.

Hostujeme u Server powered by TELE3