Prodej eshopu E-Samolepka™ + kompletní výroba • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 12 z 12

Lecture.cz - nápady na vylepšení

 1. Zdravím, založil jsem web http://lecture.cz a chtěl bych znát váš názor, na to co vylepšit. Co byste na web přidali, co je naopak zbytečné atd. (na češtině pro šablonu pracuji, takže tu nemusíte zmiňovat). Web jsem založil protože jsem chtěl přehledně rozdělit videa z YT.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Zdeněk Skulínek poptává: Business developer - konzultant
  QQQ poptává: Vytvorenie loga - motív "líška"
  Nedvěd J. poptává: Máte někdo zkušenost s velkotiskem?
 3. Hezké, přidávám si do záložek :) Napadá mě jen přidání názoru admina na video, jinak podle mě je tam vše, co je potřeba a nic navíc :)

 4. Díky! Přidání názoru admina na video, jakože mám obepsat autory, jestli jim nevadí že sdílím ta videa?

 5. Ne, nemyslel jsem autora, ale admina - Tzn. Váš názor, co je ve videu dobré a s čím se neztotožňujete, proč se vyplatí koukat nebo podobné info od Vás.

 6. Super, alespoň malou osnovu bych k videu mohl přidat. Pár bodů o tom, co návštěvníka stránky ve videu čeká.

 7. Supr, jak bude čas kuknu na něco, ikdyž už jsem někdě defakto stejný web videl, ale neměl FB, tak jsem ho už zapoměl.

  Tipy na zlepšení:
  - vpravo hod okno na facebook, hned bych si to přidal ad mi chodi novinky na FB

  - vpravo hod okno email, ad chodí lidem novinky
  - u videa dej tlačitko like
  - vytvoř kategorie o čem jsou dané videa, ad když má někdo zájem třeba o PPC a td tak jen najde danou kategorii a hned vidi všechny video o tom
  - rozšířil bych videa klidně i o jiné temáta než jen o webech, ale musíš udělat ty kategorie jinak to bude balast a o ničem

 8. Ty kategorie jsou v top menu nahoře, ale asi je budu muset zařadit jinam, protože jak vidím asi to jde lehce přehlédnout. Každopádně FB bude . Díky za nápady!

 9. Pracuji momentálně na něčem podobném... no, nevadí :)

  Kategorie bych určitě dal jinam a ne takto nahoru, kde jdou snadno přehlédnout. Dal bych je "na stejnou úroveň" jako "Akce" a "Autor", ať si uživatel vybere, jestli chce zobrazit přednášky z konkrétní kategorie, akce, či od konkrétního autora.

  U "Akce" a "Autor" bych nedával šipku směřující vpravo, ale dolů (vzhledem k vyjíždějícímu menu).

 10. Napište mi na mail a můžeme spolupracovat david@davidkrupicka.cz. FB jsem pro stránku založil, do webu ji ještě přidám zde je odkaz: https://www.facebook.com/lecture.cz S tím menu budu muset něco udělat, to nejdůležitější není moc dobře vidět. Díky za reakce!

 11. Ty kategorie jsem zprvu taky přehlédnul a chtěl jsem sem napsat, že by bylo dobré přidat to jako tagy, ale pak jsem je našel :)

 12. Mně se to líbí, podobné byly sprednasky.cz

  Ale já tam vidím jiný problém. Spousta těch videí není aktuálních, respektive jsou třeba 3 roky staré. Našel jsem myslím i nějaké starší. A to u služeb jako jsou třeba Google Analytics může být na škodu.

  Dal bych si práci a doplnil k videím data vzniku. Pak budou návštěvníci vědět, jakou má video "aktuální váhu".

  Každopádně ještě to chce vymyslet něco víc. Protože já třeba pro všechny tyto přednášky používám Youtube. Rozkliknu kanál Barcampu a vyjedou na tam mě všechny a já si jen vyberu dle okruhu. A pak je tam dalších desítky příbuzných. Jedno Barcamp, druhé WebExpo, třetí semináře H1.cz, apod.

  Ale rozhodně to nehaním, jen si říkám, že by to chtělo výrazně dotáhnout :)

 13. Díky za tip na sprednasky i za návrhy na vylepšení. Určitě z toho neco využiji. Oproti YT by měl mít webu hlavní výhodu to rozdělení do kategorií, ale je fakt že budu chtít ještě nějaké funkce přidat. Na těch spřednáškách se mi líbí kategorie typu "video do 20minut, video do 40minut, ... ".

Hostujeme u Server powered by TELE3