AKCE! Doména CZ zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 11 z 11

Nakreslený obrázek do digitální podoby-vyhlazení linií-čar

 1. Prosím může mi někdo poradit? Vytvářím jednoduché střihy na oblečení pro panenky, střihy kreslím ručně, ale chtěla bych je převést do digitální podoby, respektive potřebuji aby linie střihů byly vyhlazené jako je například v knihách.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  COSMIX.CZ nabízí: Grafické služby studia COSMIX
  Mageknight001 poptává: Design, grafika, úprava - e-commerce
  Msgexpert poptává: Video animace - postavičku dodáme
 3. Citace Původně odeslal morganacv Zobrazit příspěvek
  Prosím může mi někdo poradit? Vytvářím jednoduché střihy na oblečení pro panenky, střihy kreslím ručně, ale chtěla bych je převést do digitální podoby, respektive potřebuji aby linie střihů byly vyhlazené jako je například v knihách.
  Můžete sem vložit jeden naskenovaný ? Abych viděl složitost ?

 4. nejsou to složité tvary asi jako když od ruky nakreslíte čtverec nebo trojúhelník.

 5. Pro kresbu používejte nejlépe čistě bílý papír a sytě černé pero/fixku. Výsledek nascanujte v minimální kvalitě 300 DPI (já ale scanuju vždy s 600 DPI).
  Pro další úpravy můžete použít free vektorový program Inkscape. Ten má funkci pro převod rastrového obrázku na vektory. Po tomto převodu můžete použít funkci "zjednodušít", která Váš obrázek vyhladí. V případě, že tato funkce nepřinese očekávaný výsledek, můžete se ještě pustit do ruční editace, což je ale většinou titěrná a zdlouhavá práce.
  Každopádně se to nedá moc dobře řešit dávkově, ale musíte každý obrázek převádět ručně, podle toho, jak to vyžaduje jeho povaha.
  Chcete-li, můžu Vám tento návod zkusit napsat podrobněji.

 6. Pokud jsou to opravdu jednoduché obrazce, tak naskenované dát jako podklad např. do Zoner Callisto a překreslit.... Při jednodušších obrázcích otázka minut.

 7. Moc děkuji, vyzkouším nejprve ten jednodušší způsob.

 8. Pokud jsou čáry výrazné, můžete v Adobe Illustratoru vybrat funkci Převést do vektoru. Poté to můžete libovolně editovat.

 9. Kup si obycejny tablet (myslim graficky tablet) a kresli to na nem...

 10. Citace Původně odeslal Marek Urban Zobrazit příspěvek
  Pokud jsou to opravdu jednoduché obrazce, tak naskenované dát jako podklad např. do Zoner Callisto a překreslit.... Při jednodušších obrázcích otázka minut.
  dobrý den. mám dotaz. potřebuji také překreslit oděvní střihy do digitální podoby ale nevím jak. stáhla jsem si Zoner Callisto, ale nemohu v něm žádný soubor otevřít. nepoddporuje to pdf, jpeg ani png. . Inscape pracuje na mém počítači strašně pomalu. mužete mi prosím poradit?

 11. A není celkově lepší, levnější a jednodušší oslovit grafika, který Vám to ručně a kvalitně překreslí? Než to takhle komplikovat a mít nekvalitní výstup?

  Jinak pokud to máte pro dlouhodobou práci, vektorizaci, doporučuji zaplatit si na icloud Adobe Ilustrator, měsíční paušál asi 24 euro / měsíc, naskenovat kresbu a ručně vše překreslit, tak budete mít nejlepší a nejkvalitnější výstup. Automatické vektorizace jsou sice hezké, ale nepřesné.

  Opravdu záleží na Vás, kolik těch skic měsíčně překreslíte? Podle toho, bych pak volil buď cestu najdu si grafika (udělám jednu dvě skici za měsíc), nebo si zaplatím Ai a budu si to po večerech překreslovat sám. (Udělám 4 a více skic za měsíc) :) Tak nebo tak potřebujete PC, který Vám utáhne soft, proto se Vám to seká a pak potřebujete ještě umět daný program ovládat a pak potřebujete také spousty trpělivosti. A nebo si vytvořte zde na webtrhu poptávku, budete mít klid a kvalitní výstupy, bez stresu.
  Naposledy upravil Izmirus : 16.10.2017 v 13:25

 12. Kontaktujte mne Lenko, nemělo by to být nic složitého. Rád Vám s tím pomohu.

Hostujeme u Server powered by TELE3