Vyvíjej vlastní projekty a expanduj do zahraničí! Přijď na 14. Affiliate konferenci v Praze
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Kritika loga

 1. Zdravím všechny webtržníky,

  prosím o konstruktivní kritiku k logo návrhům pro náš projekt na tvorbu logotypů na zakázku.

  Naše tvorba se bude ubírat směrem elegantnosti a jednoduchosti.

  Děkuji.
  Tomáš
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: plex2.png Zobrazení: 96 Velikost: 15,9 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: plex1.png Zobrazení: 105 Velikost: 19,5 KB  

  Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: plex2.jpg Zobrazení: 82 Velikost: 7,3 KB   Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: plex1.jpg Zobrazení: 74 Velikost: 8,2 KB  


 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Martin_b poptává: 3D model dle 2D komiksu
  Vecerapl poptává: Hledám kodéra na redesign webové stránky
  Gerber tomas poptává: Agentura Streew potřebuje PF 2019
 3. Za mě možnost 2 - a by to bylo jasné, horní řádek, vpravo.

  Přijde mi to poutavější v tom, že to není "jen čtverec" a určitě se mi i více líbí ztvárnění toho středového "P". Protože v těch možnostech vlevo už je pro mě "P" jen klikihák a neláká mě to :)
  Naposledy upravil musil.david : 14.05.2015 v 12:25

 4. Ahoj,

  problémem u obou log je to, že mám pocit, že jsem je už viděl. Zejména ta hrátka s písmenem P, kdy se posunula "ta horní část" šikmo "do bříška" (sry, nejsem typograf). Vizuálně na mě působí lépe druhý symbol, jenže: https://dribbble.com/shots/1000257-P...ches&offset=14 Čím jednodušší a geometričtější symbol je, tím spíše už někde existuje. Hexagony jsou hodně oblíbené, odečítání písmen od základních tvaru taky.. Tím spíše takových log na světě bude už hodně a zároveň podobných log ještě mnoho vznikne.

  Ale zas jako jo, podobnosti se dají najít u každého loga, co jakýkoli dnešní designer vytvoří.. Ale osobně bych se pokusil více odlišit a přijít s něčím kreativnějším, trochu "organičtější" tvary, což by i lépe sedlo k té tvorbě na míru / na zakázku. Takto to působí sice elegantně, ale spíše genericky. Ale z hlediska zpracování je to kvalitní, takže proč ne.

 5. Za mě vlevo nahoře. Je to elegantní, do vpravo by mě mátlo. :)

 6. Rozhodne vľavo... Tá sranda napravo je ako trilion ďalších v logobanke.

Hostujeme u Server powered by TELE3