Více informací

Hledáme týmového leadera

Investiční skupina HOSTCAMP CAPITAL hledá spolehlivého týmového leadera/ku s citem pro odpovědnost a ochotu učit se novým postupům a technologiím pro práci na nových projektech.
Popis pozice:
  • Vedení a řízení všech týmů investiční skupiny.
  • Organizace a zajištění chodu všech týmů investiční skupiny.
  • Organizaci přijímání nových kolegů.
  • Komunikace s jednotlivými týmovými vedoucími.
  • Řešení mezi-kolegiálních a HR problémů.
Spolupráce je možná na DPP (dohoda o provedení práce). Nástup je možný ihned. Samozřejmostí je školení. Nabízíme odměnu 250 Kč za hodinu. Můžete pracovat i z domova. Podmínkou je docházet občasně do kanceláří (je dostupná Praha, Brno nebo Olomouc).
Později se můžeme dohodnout na HPP (hlavní pracovní poměr). Rádi to s Vámi prodiskutujeme.
Požadavky:
  • Talent na vedení a organizaci lidí.
  • Zkušenosti s podobnou pozicí jsou vítány.
  • Schopnost čelit stresu a řešit problémy kolegů.
  • Zodpovědnost za svou práci a cílevědomost.
Nabízíme:
  • Práce v příjemném pracovním prostředí a kolektivu.
  • Volná pracovní doba - Vy jste pán svého času.
  • Stravenky pro osobní potřebu + obědy do kanceláře a příspěvek na sport.
  • Možnost práce z domova (občas kanceláře).
  • Zajímavé finanční ohodnocení.
Více informací rádi uvidíme v PM.
6 zobrazení
ikona hodnoceni
0 hodnocení
členem od 22. 3. 2015
Neověřen
E
Uživateli zatím nebyla udělena žádná hodnocení.

Další poptávky Více