IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Rozeslat.com - kritika

 1. Zdravím,

  chtěl bych vám ukázat náš projekt www.rozeslat.com, je to neziskový projekt, ale zajímal by mě váš názor na nápad, provedení a uvítám případné tipy na vylepšení, nebo propagaci.


  Díky!

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mě se to líbí. Možná mě vadí že se toho o projektu ani jeho funkcích moc nedozvím dokud se nepřihlásím, na druhou stranu je to tak přímočará aplikace, že to asi ani není nutné.

  Graficky se mi to líbí.

  Čemu moc nerozumím je, jaktože je to zdarma? Pokud to dotujete a chcete prostě tímto způsobem podpořit komunikaci mezi učiteli a žáky, pak by mě zajímalo jakým způsobem máte zabezpečené aby vaší dobrotu někdo nezneužíval (například se nezaregistroval s partou kamarádů a nezval je prostřednictvím aplikace na pivo :-)).

 4. @Kloban: Je to tak, chceme prostě podpořit komunikaci mezi učiteli a žáky. Pokud by to někdo začal zneužívat, tak ho prostě zablokujeme, ale doufáme, že lidi ještě nejsou tak špatní, aby se to stávalo v nějákém neúnosném měřítku :)

 5. Rozeslat bych klidně rozšířil i mezi běžné lidi za peníze. Pokud služba bude fungovat s nějakou garancí, proč to nerozšířit. Proč rozeslat je jen pro žáky a učitele?

 6. @Celsi: Chtěli jsme se zaměřit na ty učitele, protože si myslíme, že to je skupina lidí, která to zatím může ocenit nejvíce. Je možné, že v budoucnu to zavedeme i pro jiné skupiny, ale pro učitele to chceme zachovat stále free.

 7. Je pravda že se případní záškodníci asi dají odfiltrovat ručně. :-)

  Podle mého názoru se bude aplikace propagovat lepé, když bude takto úzce cílena. Kdyby to nebylo takto cíleno tak se z toho stane obyčejná, řadová aplikace na nějaké hromadné rozesílání sms.
  Z mého pohledu toto omezení dává paradoxně projektu přidanou hodnotu. Samozřejmě se to při úspěchu dá časem rozšířit a třeba částečně zpoplatnit.

  ---------- Příspěvek doplněn 06.03.2015 v 11:50 ----------

  Ještě bych dodal jen takovou asi 11 let starou vzpomínku. To nám tehdy třídní učitelka špatně sdělila nějaký sraz (už nevím co to přesně bylo za akci) a dopadlo to tak, že nám všem rozesílala sms a někomu asi volala na pevnou. Ani nevím kde vzala kontakty. Od té doby na ni mám číslo na mobil. :-D

  Kdyby tehdy měla po ruce tuto aplikaci a všichni žáci by byli řádně zaregistrovaní, tak to nebude muset platit ze svého, ušetří si hromadu práce s posíláním a sháněním kontaktů a nakonec (pokud jsem aplikaci dobře pochopil) pokud nebude chtít tak na ni nikdo nezíská mobilní číslo...

 8. Napad je myslim vyborny, bohuzel mi na webu chybi prakticka ukazka, co vse to umi a jak - klidne mala animace. Nebudu se kvuli objeveni funkcnosti registrovat, nicmene povedeny projekt.

 9. Co tu mám jako hodnotit? Co to je za značku mobilu? Má to nějak moc protáhlý display - asi Čína nebo Poland :-D.
  Si to dodělej a pak to sem dej na ktitiku.

 10. SGD: Díky, za zpětnou vazbu, mám to už od více lidí, tak to ještě upravíme, aby to bylo výstižnější.
  SEOguy: Cože? Mohl by jsi prosím poslat screen?

Hostujeme u Server powered by TELE3