Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Kritika webove aplikace www.mojepranicka.cz

 1. Ahoj,

  byl bych rad za objektivni kritiku me webove aplikace www.mojepranicka.cz

  Nevim, jestli je pro lidi srozumitelne k cemu web slouzi a zda ma web dost informaci,
  aby uzivalel pochopil a co tam vlastne jde.

  Za jakoukoliv kritiku budu moc vdecny.

  Radek

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Stránku jsem si načetl, vyskočil tam na mě nějaký popup s tlačítkem „to se mi líbí“, zavřel jsem to a víc mě to nezajíma.

 4. Citace Původně odeslal Fido123 Zobrazit příspěvek
  Stránku jsem si načetl, vyskočil tam na mě nějaký popup s tlačítkem „to se mi líbí“, zavřel jsem to a víc mě to nezajíma.
  Chtel jsem tak prilakat vice lidi na FB stranku. Mela by to vyskoucit pouze jednou. Pri pristim nacteni se uz neobjevi. Ale chapu. Zrusim to.

 5. Citace Původně odeslal sergio Zobrazit příspěvek
  Chtel jsem tak prilakat vice lidi na FB stranku. Mela by to vyskoucit pouze jednou. Pri pristim nacteni se uz neobjevi. Ale chapu. Zrusim to.
  No to klidně udělej, ale že to nefungovalo na mě, to ještě neznamená, že to nezabere na cílovou skupinu.

 6. Ten slider nahoře (hlavní zdroj informací o čem stránka je) je nečitelný, trvalo mi půl minutky než jsem vlastně pochopil a hlavně našel o čem že to je - kdybych na web narazil jako neznalý, tak odcházím a netuším co to bylo. Další věc, vždycky mě malinko zarazí, když je v headeru stránky výrazné menu a v něm 2/3 odkazy, graficky se mi to nepáčí, ale to je detail.

 7. - Ten text je opravdu nevýrazný. Řešil bych to asi výrazným snížením transparentnosti toho boxu. Prostě to musí uhodit do očí na první pohled.
  - Vyskakující box na lajk bych zrušil. Nemám důvod dávat lajk stránce, když o ní nic nevím.
  - Registraci bych naopak očekával přes FB login (minimálně jako možnost). Proč vytvářet další účet. Tam si rovnou můžete dát ten lajk.

 8. Pozitiva
  - skvělý nápad
  - jedoduché a přehledné
  - hned z titulní stránky tuším o co se jedná ..dobrá práce

  Negativa
  - ať kliknu na cokoliv, nutí mě to k registraci, ani se nemůžu podívat jak to vypadá uvnitř aniž bych se musel registrovat. Proto odcházím.

 9. Na mě ten pop-up vyskakuje na každé stránce. Nemám na to čas to furt zavírat.

 10. Řekl bych, že už tě někdo předběhl http://prispejmi.cz/

 11. Mě subjektivně přijde sergiův web na první pohled přehlednější, ale z prispejmi.cz by si mohl vzít příklad, že nenutí člověka k registraci, aby si mohl prohlédnout co je uvnitř.

 12. Není to originální, takových stránek je už více. Např. https://dejmidarek.cz/, kdysi se tady řešily stránky http://www.tomikup.cz/.
  Osobně se mi nelíbí zeleně dvakrát podtržené Přejte si, Sdílejte, Těšte se. A ty fotky ve slideshow nejsou moc kvalitní, např. ta s názvem Dárky z lásky mi přijde nepřirozeně roztažená do šířky.

 13. Citace Původně odeslal kdosiodjinud Zobrazit příspěvek
  Ten slider nahoře (hlavní zdroj informací o čem stránka je) je nečitelný, trvalo mi půl minutky než jsem vlastně pochopil a hlavně našel o čem že to je - kdybych na web narazil jako neznalý, tak odcházím a netuším co to bylo. Další věc, vždycky mě malinko zarazí, když je v headeru stránky výrazné menu a v něm 2/3 odkazy, graficky se mi to nepáčí, ale to je detail.
  Muzes mi prosim vice objasnit co myslis tim "2/3 odkazy, graficky se mi to nepáčí, ale to je detail."
  Jsem spise programator nez UI/UX designer, rad si necham poradit.

 14. Citace Původně odeslal sergio Zobrazit příspěvek
  Muzes mi prosim vice objasnit co myslis tim "2/3 odkazy, graficky se mi to nepáčí, ale to je detail."
  Jsem spise programator nez UI/UX designer, rad si necham poradit.
  Já taky nejsem designer :), je to jen prostý názor. Připadá mi to takové nedodělané jak je tam přes celou šířku prostor pro menu a v tom jsou jen 2 nebo 3 položky. Udělal bych to spíše jen jako blok vpravo a popř. logo vlevo, ale třebas na to mají ostatní jinačí názor.

Hostujeme u Server powered by TELE3