Komunitní web pro každé město
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Dva weby a propojení ANO či NE?

 1. Rád bych se zeptal jaký je nejlepší způsob využití dvou webu.

  První web je na prvním místě vyhledávání dvou určitých slov jak na googlu tak seznamu a má Pagerank: 3 a Srank: 4. Taky je na něm celkem dost obsahu ale nevýhoda je, že tento web má dost špatné jméno domény které moc nesouvisí s vyhledávanými slovy. Návštěvnost okolo 500UIP/den

  Druhý web je na googlu a seznamu téměř u konce první stránky vyhledávání a web má jen jednu stránku obsahu ale jeho doména obsahuje obě vyhledávané slovní spojení bez pomlčky. Tady je Pagerank: 0 a Srank: 2. Návštěvnost okolo 50UIP/den

  Jak nejlépe využít tyto stránky? Myslím jako třeba propojit je oba zpětnými odkazy? Překopírovat obsah z jednoho webu na ten druhý? Mít na obou rozdílný obsah a propojit weby zpětnými odkazy? Rád bych získal z obou webu maximum..

  Děkuji za odpovědi.

  PS: Omlouvám se za špatně zvolenou kategorii, mělo být Webová analytika ale ukliknul jsem se :-/

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Obsah by som určite nekópiroval, čo sa týka presmerovania - treba počítať s určitým prepadom návštevnosti. To čo s tými webmi robiť je dosť špecifická otázka, dosť záleží na tom, aký stav a popritom efekt chcete dosiahnúť, ťažko sa potom radí. Skúste napísať vašu predstavu do akého stavu by ste to radi uviedli.

 4. Chtěl bych aby oba weby byly nejnavštěvovanější co se týče těch dvou základních vyhledávacích slov ale právě nechci abych případně zlepšil jeden web ale ten druhý se propadl.

 5. V tom prípade buduj obidva weby osobitne a nevymýšlaj s prepojením, maximálne si daj na weby banner/odkaz odkazujúci na druhý web.

Hostujeme u Server powered by TELE3