Freelancer s výsledky - GoogleAds - Sklik - Facebook
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Hosting pro forum

 1. Dobrý den,

  hledám poskytovatele pro malé forum. Max. stovky příspěvků. Mohu poprosit o doporučení hostingu? Wedos za 25 Kč asi nebude zcela ideální nebo by to "utáhl"?

  Díky

  CP

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Tomáš Plaček poptává: Hledám někoho na Joomlu (dlouhodobě)
  Elmy poptává: Hladame programatora C++/MFC
  Zuzana Mikanová poptává: Koder, uprava pro Shoptet
 3. Na také fórum ti postačí takmer každý hosting, určite aj spomínaný Wedos.

 4. Stovky příspěvků, to utáhne bez problému.Pokud chcete lepší výkon použijte variantu No Limit Extra.

 5. To že wedos stojí pár korun neznamená že nebude dostačující... na wedosu běží spoustu mnohem náročnějších webů než forum které dokážeš vytvořit... navíc v dnešní době jsou již všechna potřebna fora vytvořena.. a na CZ/SK scéně... je snad jedné forum webtrh forum kde je víc jak 1000lidí online .... zbytek jsou max desítlky lidí... a jsou to fora která mají nějakou tradici.. viz zive.cz apod... takže pochybuji že by jsi vymyslel tak luxusní forum aby na něj nestačil wedos.. :)

 6. Dovolím si nabídnout i náš nedávno spuštěný webhosting, který bezproblému vyhovuje požadavkům.

  Nicméně bych netvrdil, že fórum s pár stovkami příspěvků zvládne každý webhosting. Už jsem viděl i takový projekt, kde jen fórum dokázakalo "sežrat" výkon 8 jader CPU. Ale to je jen taková perlička :)

 7. Gavarilo Mít svůj web někde u někoho integrito který má nabídku webhostingu na WordPressu bych měl strach :( Když si neumíte vytvořit vlastní webové rozhraní, tak počítám že ze správou serveru na tom budete obdobně.

 8. Citace Původně odeslal filipsedivy Zobrazit příspěvek
  Gavarilo Mít svůj web někde u někoho integrito který má nabídku webhostingu na WordPressu bych měl strach :( Když si neumíte vytvořit vlastní webové rozhraní, tak počítám že ze správou serveru na tom budete obdobně.
  Nesouhlasím. Nevidím důvod ztrácet čas budováním nečeho, co už tu je. Porovnávat to se správou serverů není už vůbec na místě. Přirovnal bych to k autodílně. Zvenčí to může vypadat nezajímavě ale uvnitř můžou pracovat fajn mechanici. Sto lidí, sto chutí. Dokud nevyzkouším, nevěřím, to je prostě už česko-slovenská povaha odsoudit vše okamžitě :)

  //Tím však nevylučuji, že časem bude vše jinak. Teď je ale pro nás důležitější ta technická část.
  // A ještě to doplním... :) od začátku co jsme přebrali HG v Datacube se nebojíme jakýchkoliv otázek, nic netajíme. Kdo položil otázku, dostal odpověď. Stačí nám napsat kdykoliv na podporu. Brzy se tu oficiálně představíme s naším profilem, takže se omlouvám, že jednám takto přímo skrze osobní profil.
  Naposledy upravil Gavarilo : 03.02.2015 v 19:55

 9. Citace Původně odeslal filipsedivy Zobrazit příspěvek
  Gavarilo Mít svůj web někde u někoho integrito který má nabídku webhostingu na WordPressu bych měl strach :( Když si neumíte vytvořit vlastní webové rozhraní, tak počítám že ze správou serveru na tom budete obdobně.
  Tvle...

 10. Stovky příspěvků utáhne kterejkoliv hosting jako prd..

  ---------- Příspěvek doplněn 02.09.2017 v 19:39 ----------

  Osobně používám na hosting Wedos. Na malý stránky naprosto dostačující.

Hostujeme u Server powered by TELE3