1Presta: PrestaShop Programátor (i Junior)
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

Kritika herního webu BlizzGames.cz

 1. Zdravím,
  poprosil bych konstruktivní kritiku k webu www.BlizzGames.cz. Jedná se o dost nový web, kde jsou novinky ze světa her od spol. Blizzard Entertainment (World of Warcraft, Starcraft atp.).

  Plánujeme samozřejmě rozšíření co do obsahu, ale zatím jde pouze o novinky.

  Děkuji.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Nechcem byť drsný, ale pozri si galérie grafikov ako sa to robí dnes. Nenechaj sa odradiť a skús sa v tom zlepšiť. :-)

  Hlavne uprav to " biele pozadie" alebo ako to nazvať, pretože som si chvíľku myslel, že mi to zle načítalo alebo nenačítalo celé.

 4. WoW Preview - Blackrock Foundry - v tejto novinke je strašidelná chyba, kvôli ktorej nezaspím. Gruulovi odsekli ruku ako výsmech Blackhandu dali mu miesto nej železo v tradícii Blackhandu - tam má byť že sa vysmievali klanu Shatter Handu! Blackhand je hlavný boss v tomto raide, ale háky na rukách Shatterhandi (Kargath v HM).

 5. Dekuji za info, chybicka se vloudila, nemelo by se to stavat. Omlouvame se.

 6. Některý děti by sem fakt neměly chodit.

 7. To je sice hezké, že si do patičky vložíte Všechna práva vyhrazena, ale kde jsou práva autorů obrázků, které na webu používáte a společnosti, které hry patří? Jinak ta vyskakující reklama by mě jako návštěvníka by pro mě nebyl důvod k registraci, ale spíše se web už nikdy nevrátit.

 8. Texty lámanou češtinou, grafika na koleni, nevhodně vybraný niche... ale hlavně, že tam je affil a Adsense (máš pořešené DPH?).

 9. K webu je rozpracovaný ještě druhý vzhled(skin) -> www.blizzgames.cz/test/

  V plánu jsou i další, tématické. Jinak děkuji všem za názory, beru na vědomí a budeme na tom pracovat. Za další budu jedině rád!

Hostujeme u Server powered by TELE3