Eshopiste.cz - Tržiště zavedených e-shopů nabízených k prodeji i investici
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Seznam - nestíhá doručovat maily?

 1. Zdá se mi, že má Seznam od včera nějaké problémy s doručováním mailů, resp. s queue. Pozorujete někdo něco podobného?
  Veškeré maily, které jsem odesílal během včerejška ( většinou standardní zprávy o stavu objednávky) jsou doručovány až v průběhu dneška, určitá část nebyla doručena vůbec a vrátilo se: 5.4.7 smtp; Delivery time expired

  Co jsem zjišťoval, tento problém má více lidí.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ano, problém je od cca 15. hodiny. Nechodí prakticky nic. Teď něco málo již přišlo, ale spíše maily, které byly odeslány dnes ráno po 8. hodině. Řeší se to na hodně diskuzích, jen na Seznamu ne.


 4. Seznam asi nebyl připravenej na tak velkej nával SPAMu, teda pardon newsletterů.

 5. A co byste chtěli řešit? Jestli se nemýlím, email od Seznamu je zadarmo, takže dostáváte přesně to, co jste si zaplatili.

 6. To samé, od seznamu dnes od rána chodí "5.4.7 smtp; Delivery time expired" pro včerejší emaily :(

 7. Mám stejný problém, kupa mailu mi nedošla a teď se courají po jednom za půl hodiny...

 8. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  A co byste chtěli řešit? Jestli se nemýlím, email od Seznamu je zadarmo, takže dostáváte přesně to, co jste si zaplatili.
  Svým zákazníkům v rámci objednávky zřizuješ automaticky Gmail, nebo kupuješ rovnou mailserver? Jenom že bych si kdyžtak něco objednal...

 9. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  A co byste chtěli řešit? Jestli se nemýlím, email od Seznamu je zadarmo, takže dostáváte přesně to, co jste si zaplatili.
  Tenhle argument asi nikdy nepochopim :D

 10. Tento problém se na seznamu vyskytoval v menší míře již od pondělí, kdy zákazníci volali, že jim nedošla výzva k platbě nebo potvrzení objednávky a pak se jim se zpožděním i 10h vše ve schránce objevilo. Včera se pak tento technický problém projevil na plno a postihl již celou jejich službu.

 11. Mám připravený newsleter - má cenu ho teď začít rozesílat?

 12. Dnes jsem zakládal nový firemní email u googlu, schránka je spuštěna, emaily odcházejí ale nepřicházejí. Nevíte někdo, kde by mohl být zádrhel? Díky

 13. Citace Původně odeslal vezír Zobrazit příspěvek
  Dnes jsem zakládal nový firemní email u googlu, schránka je spuštěna, emaily odcházejí ale nepřicházejí. Nevíte někdo, kde by mohl být zádrhel? Díky
  Zkontroluj si MX záznamy

 14. jó díky, vypadá to, že tam bude zakopaný pes

Hostujeme u Server powered by TELE3