360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Hodnotenie designu / struktury

 1. Ahoj,

  chcem vas poprosit o kritiku a zaroven pomoc s dokoncenim dizajnu, hlavne co zlepsiť, co vyhodit a co tam naopak chyba. Horný slider je len pre ukazku, zatial neviem co tam dat.

  Stranka bude pre prezrentaciu portfolia a ponuku sluzieb, dakujem za uzitocne rady k veci :)
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: test.jpg Zobrazení: 186 Velikost: 631,5 KB  
  Naposledy upravil jano92 : 25.11.2014 v 19:07

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Mailn.cz nabízí: Profesionální grafické práce
  Kozel poptává: Tvorba LP na WP na základě PSD
  Cloudi poptává: HTML 5 Bannery
 3. Mne se to libi, ale trosku me mate ta ctyrsloupcova nabidka sluzeb. Vypada to totiz jako paticka..

 4. Dik za tip, je to prehlad sluzieb tak neviem ako inak by som to upravil, ale nad niecim pouvazujem.

 5. Ahoj,

  pro mě osobně jde o další ze stovek relativně hezkých, ale ničím nevýrazných webů. Tedy další kapka v moři. Nakolik je to špatně je už na tvém uvážení.

  - Proč máš např na pozadí fotku amerického města? Předpokládám, že cílíš na lokální trh.
  - Pokud nevíš co do slideru, tak jej tam nedávej. To je jako koupit nějakou hezkou šablonu a pak teprve uvažovat, jak na to napasovat obsah.
  - Proč by někdo měl využít tvých služeb? Takové ty kecy o vizuální prezentaci a komplexních službách se dočtu snad úplně všude. Mě zajímá v čem jsi nejlepší, jiný, proč si vybrat tebe.

  Takže toť můj názor :).

 6. Dakujem za dobre tipy, slider asi vyhodim prec lebo nenajdem mu hlbsi zmysel, pozrite takto bez slidera, bude to prehladnejsie? Texty este chcem zamenit
  Přiložené miniatury Přiložené miniatury Klikněte na obrázek pro plnou velikost Název: test.jpg Zobrazení: 68 Velikost: 574,2 KB  
  Naposledy upravil jano92 : 25.11.2014 v 19:09

 7. Hezké odpoledne,
  design vypadá solidně, ale struktura mi nesedí. Po příchodu chci ihned vidět, co mi firma může nabídnout, nepotřebuji vidět "Klientský přístup" a tlačítko s žádostí o cenu. Nový návštěvník bude firmu poznávat, nebude hned žádat cenovou nabídku. Doporučuji služby umístit co nejvýše a poté jít bod po bodu, jak postupuje zákazník. Tlačítko s žádostí o cenu umístit na všechna místa, kde se potenciální zákazník může rozhodnout.

  1. Služby
  2. Odlišení
  3. Reference
  4. Zajímavé informace - nabídněte potenciálním zákazníkům nějaké lákadlo, pokud se ještě nerozhodli. Např. informace mailem výměnou za mailovou adresu nebo zajímavé videa, články, prezentace - zkrátka obsah, kterým je zabavíte, abyste získali jejich další pozornost.

  Formulář v patičce mi vůbec nesedí. Párkrát jsme jej realizovali a v životě přes něj nikdo nic nenapsal. Raději doprava nahoru prdnout button a form dát na samostatnou podstránku, případně ať je tlačítko responziv po boku a je vždy k dispozici, ale někde dole to rozhodně efektivní nebude.

  Osobní TIP: S těmi službami si více vyhrajte, zkusil bych ke každé vložit obrázek či ilustraci, ty současné ikony jasně naznačují, že je Vám to u.. (odbytá práce).

  Hodně štěstí a těším se na případnou další verzi.

 8. mě se design líbí, rozhodně to chce výjimečné logo ... jinak je to přehledné

Hostujeme u Server powered by TELE3