IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Kritika loga pro uměleckou skupinu

 1. Logo dělám poprvé, takže si ráda počtu jak to na vás působí.

  Díky,

  Kate


 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Na mě to působí, jako když někdo dělá první logotyp.

 4. Nejsem grafik, ale jako na obyčejného uživatele to na mě působí čistě, nicméně přeplácaně, je tam moc prvků... Nesedí mi dohromady ta kresba, vertikální text a ještě vedle ten ozdobný UM... Všechno chce poutat pozornost a přebíjet ostatní.

 5. Ahoj každý nějak začínal. ;) Nejdříve se tě zeptám co a jaký má význam "Najdu Um"? Co má vyjadřovat, symbolizovat? Na koho má cílit? Kde všude se bude logo aplikovat, pouze web (hlavička)? Nebo potisk triček, polep auta, vizitky atd.)

  Osobně mi logo/značka/podpis nic nepředává, žádnou "message" ani jako grafikovi a ani jako potenciálnímu klientovi.(Selsky, nevím co to je, kam to směřuje a nevím co mi to má říci, kam mě to má navigovat. Výstava? Expo? Umění?) Poměrně chaotická a složitá neuspořádaná kompozice, kvalita zpracování, barvy, přechody, efekt v písmu "UM" proč? Možná trochu neuspořádané, chaotické, bez myšlenky. Očekávám, že tohle asi nebude vector? :) Díky za odp.

  PS: Jestliže se jedná o uměleckou skupinu, tak jaké je její zaměření? Popřípadě společná a jednotící znamení?Technika malby, kresba, portréty? atd. Surrealismus?Abstrakce? Moderna? Cokoliv jiného? :) Jde o to, že je spousta "tagů", klíčových slov na jejichž základě můžeš vytvořit logo a identitu projektů, proto se tolik ptám. I když vím, že těch otázek by mělo být více. Záleží jak komunikuješ s klientem, nebo se jedná o vymyšlený zkušební projekt?
  Naposledy upravil Izmirus : 17.10.2014 v 16:03

Hostujeme u Server powered by TELE3