AKCE! Doména.CZ zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 13 z 13

Časosběrna.cz - web s časosběrnými videi

 1. Zdravím, nedávno jsem převzal web www.casosberna.cz, do kterého jsme se kdysi s kamarádem pustili. Web měl sloužit jako takový "katalog" nebo agregátor pro timelapse videa z celého světa. Zatím nepředpokládám, že by se nějak víc rozjel, je to spíš taková volnočasová oddychovka :). Co si o něm myslíte? Za každý názor předem díky.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. pěkné, nápad i provedení se mi líbí

 4. Skvělý videa a provedení, gratuluju ;-)

 5. fajny logo

 6. Zapamatovatelná doména a dobrý obsah. Chodím se ve volné chvílce moc rád. Pokud budou neustále přibývat videa, bude to jen dobře.

 7. Moc hezké, jen takový detail - lze embedovat videa s tlačítkem pro fullscreen? Takhle mám nutkání opustit váš web a jít na YouTube, abych si to mohl zvětšit.

 8. Díky za pochvaly :)
  Bacon: Vy tam nevidíte tlačítko pro fullscreen? Já ho tam mám... akorát čudlík pro přechod na YT je hned vedle, to není nejlepší, ale myslím, že s tím nic udělat nejde...

 9. Nemám ho tam, používám Google Chrome a zobrazuje se mi HTML5 přehrávač. Dle tohoto tématu na StackOverflow pomůže přidat iframu, kterým se embeduje, atribut allowfullscreen="1". Zkusil jsem teď upravit váš kód a už ho tam mám :)


 10. Aha... díky, poznamenám si a jakmile bude čas, tak doplním ;-)

 11. Udělej i obrázek videa jako klasický odkaz a bude to ještě lepší

 12. Obrázek videa? Myslíte ten onclick? V čem to bude lepší?

 13. Třeba v tom, že to bude fungovat i bez js?

 14. Navržené úpravy jsem provedl, díky všem za vyjádření ;-)

Hostujeme u Server powered by TELE3