Prodej eshopu s dámskou módou - Tochcesfashion.cz včetně skladových zásob v hodnotě 450.000 Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Kritika portfolia, aneb co dál a jak?

 1. Zdravím ve spolek :)

  Prosím o kritiku portfolia, chci pracovat jako grafik, ale nejsem si uplně jistá, kterým směrem se vydat dál. A víte co by bylo ještě super? Kdyby se tady našel člověk, co už v oboru pracuje a hrozně touží stát se něčím jako třeba mentor, grafickej šaman, nebo prostě člověk co se nebojí sdílet svoje zkušenosti při hledání práce a tak podobně:)! Haha, tak vážně, tady jsou moje stránky (je to sto let stará hrůza - pracuju na tom, tak to zkuste prosím přehlídnout a podívat se hlavně na obsah). Je to kombinace technik - malba, fotka, photoshop.

  http://katedka.webnode.cz/

  Předem děkuji za Vaše názory ;)

  kate

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Zdravím Katko,

  - chybí mi tam logo,
  - chybí tam informace o Vás
  - kontaktní telefon krom emailu a nějaké IČ (z principu)
  - u jednotlivých děl bych udělal fixní "rozměr", alespoň šířku.. (tuším sekce akce)
  - určitě bych uvažoval o zakoupení vlastní domény
  - a je otázka, zda lidem budou jasné "nadpisy"...
  - menu bych předělal

  jinak práce není špatná..

  R.

 4. Citace Původně odeslal mn Zobrazit příspěvek
  Zdravím Katko,

  - chybí mi tam logo,
  - chybí tam informace o Vás
  - kontaktní telefon krom emailu a nějaké IČ (z principu)
  - u jednotlivých děl bych udělal fixní "rozměr", alespoň šířku.. (tuším sekce akce)
  - určitě bych uvažoval o zakoupení vlastní domény
  - a je otázka, zda lidem budou jasné "nadpisy"...
  - menu bych předělal

  jinak práce není špatná..

  R.
  Hádám, že Katka nemá zájem o hodnocení webu, ale o hodnocení vystavených grafických prací.

 5. Přesně tak, jde mi o hodnocení prací, ale nový web to chce taky, takže příspěvek určitě nebyl zbytečný:) Díky

 6. Citace Původně odeslal Kloban Zobrazit příspěvek
  Hádám, že Katka nemá zájem o hodnocení webu, ale o hodnocení vystavených grafických prací.
  ok, sorry, přehlédl jsem.

 7. Subjektivně: Tyto manio depresivní díla nemám rád.

  Objektivně: Určitě máš cit pro to co děláš. (Není mi moc jasné, čím přesně se chceš zabývat. Vidím tam akty, fotomontáže, retuše, katalogy, makra...) Něco je fakt pěkný, něco zase ne tolik povedený, ale určitě se tomu věnuj dál :). Ať už 4fun nebo za účelem živobytí.

  Nad tímto jsem se pozastavil déle, vyvolává to ve mě pojem Homunkulus. Z mangy FMA (Full metal alchymist)
  Homunkulus

 8. To je právě to, že nevím čím se chci přesně zabývat. Jasně že nejradši bych dělala fotomontáže a podobný kraviny, ale co se grafiky týka všude je spíš poptávka po webdesignu a obecně víc technických věcech. Jeden z důvodů postu je taky ten, že třeba někoho napadne k čemu to směřovat a kde by o to byl zájem. Vygooglila jsem si FMA a budu si to asi muset pustit :) Co se týká subjetivního komentu - převážně se snažím do svých prací promítat spíš emoce subjektu na fotce než svoje. Každá žena v galerii má svůj přiběh a výsledná práce je tak můj pohled na ni.

  Děkuju za komentář suissy :)

 9. Foto montáže můžeš dělat na tiskovinach. Různé vizitky, katalogy ale hlavně plakáty i různé reklamní billboardy. Dam ti radu, nevím jak si na tom finančně nebo časové. Doporučuji napsat renomovaným grafickým studiím, jestli by té podpořili a poskytli ti třeba měsíční stáž. Dá ti to mnohem větší přehled o tom jak to funguje. Teď mě napadá h1 která poskytuje stáže.

  Píši z iPadu, omluvte mě za diakritiku.

 10. Zdravím kate, chce to ten web, toto je na nic, zapracuj na tom... jinak práce dobrá, někdy ne, ale to je věc názoru, někomu se líbí to, jinému zas ono... na nový web určitě dej co vůbec děláš, prezentace práce je super věc, ale někdy to člověk potřebuje přečíst... nevím jakým směrem se chceš hýbat, ale pokud zajdeš i do grafiky jako takové, loga, katalogy, web grafika, apod. tak mi rovnou pošli ceník prací :-) Martin

 11. Citace Původně odeslal suissy Zobrazit příspěvek
  Foto montáže můžeš dělat na tiskovinach. Různé vizitky, katalogy ale hlavně plakáty i různé reklamní billboardy. Dam ti radu, nevím jak si na tom finančně nebo časové. Doporučuji napsat renomovaným grafickým studiím, jestli by té podpořili a poskytli ti třeba měsíční stáž. Dá ti to mnohem větší přehled o tom jak to funguje. Teď mě napadá h1 která poskytuje stáže.

  Píši z iPadu, omluvte mě za diakritiku.
  Super nápad, rozešlu pár životopisů, nebo možná líp zavolám. :)

  ---------- Příspěvek doplněn 25.09.2014 v 13:12 ----------

  Citace Původně odeslal mctrade Zobrazit příspěvek
  Zdravím kate, chce to ten web, toto je na nic, zapracuj na tom... jinak práce dobrá, někdy ne, ale to je věc názoru, někomu se líbí to, jinému zas ono... na nový web určitě dej co vůbec děláš, prezentace práce je super věc, ale někdy to člověk potřebuje přečíst... nevím jakým směrem se chceš hýbat, ale pokud zajdeš i do grafiky jako takové, loga, katalogy, web grafika, apod. tak mi rovnou pošli ceník prací :-) Martin
  Díky, web to chce uplně zoufale to máš pravdu :) Říkala jsem si, že by se mi teď na rychlo hodilo něco nenáročnýho, co si myslíš třeba o portfoliu na https://www.behance.net/DKate (ještě tam nemám všechno nahraný)? pár garfiků mi to doporučilo jako celkem slušnou stránku kde se prezentovat.
  P.S. Máš-li zájem domluvíme se :)

Hostujeme u Server powered by TELE3