IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 2 z 2

Free grafika do prehliadačových hier

  1. Ahojte,
    chcel by som sa spýtať na stránky s voľne dostupnou grafikou ktorú by som mohol použiť napríklad do browser hry. Niečo na ten štýl. Možno aj nejaké grafické gify, flash animácie a podobne. Máte s niečim podobným skúsenosti?

  2. Co se právě děje na Webtrhu?
  3. Hledání grafických materiálů na Internetu není skutečně nic složitého, ale platí zde pravidlo, že čím větší rozpočet tím lepší. Pokud chcete skutečně grafiku zdarma je potřeba počítat s tím, že do patičky či do stránky o nás budete muset přidat informace o autorovi. Navíc některé zdroje herní grafiky nemají v licenci povoleno komerční užití. V tom případě pak můžete třeba na obchodní model s prodáváním VIP účtů či virtuálního zboží úplně zapomenout.

    Největším zdrojem herní grafiky je OpenGameArt. Dále se dá čerpat ještě třeba z Roencie a určitě nesmím opomenout ani OpenGameArtBundle.

    Nicméně pokud chcete skutečně profesionální grafiku, je potřeba mít designéra v týmu nebo si někoho najmout. Zkusil bych hodit do poptávek, třeba se najde nějaký nadšenec, který to realizuje zadarmo nebo za pár stovek.

Hostujeme u Server powered by TELE3