Prodej eshopu E-Samolepka™ + kompletní výroba • Možnost okamžitě začít s podnikáním
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Hledám nějakého grafika se zkušenostmi, který by mě zaučil (animace, 3D, design, webdesign atd.)

 1. Ahoj, je mi 14let a hledám nějakého grafika, který by mě zaučil a něco nového mě naučil (Design,webdesign,Animace,3D, atd.). Umím ve Photoshopu, After Effects, Premieru a trochu v Maye ale žádný zázrak to není, zatím se v ní učím.
  Byl bych opravdu moc rád kdyby mě někdo něco nověho naučil a já měl třeba i nějaké práce na talentové zkoušky na střední školu.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Zdeněk Skulínek poptává: Business developer - konzultant
  PPpavco poptává: 3D model na web
  Bikerpavel poptává: Grafik UML, UX a UI pro dlouhodobou spolup. Praha
 3. Dva monitory 1. tutorial 2. práce
  Kde seženeš tutorialy? Youtube a torrent
  Existují na 3D a PS dokonce české tutorialy

  Učit někoho používat PS většinou je těžké, protože ho vidí poprvé v životě a úplně neví která bije. Vše se ukazuje vidí člověk poprvé a je to k ničemu někoho učit, kdo nemá základy. Hodně věcí jsou intuitivní je to "klikačka"

 4. Na střední škole tě nic nenaučí. Všechno je zastaralé a ještě tě to odradí. Jestli to myslíš vážně, což ve 14. těžko říct. Náš systém školství je na dvě věci. Dítě si má rozmyslet ,ve 14., co bude dělat celý život. Udělej si nejlehčí školu s maturitou a ve volném čase věnuj 120% energie do grafiky. Založ si profily na významných uploadovacích portálech s grafikou, udělej si volnou živnost a můžeš začít. :)

 5. Jedinou rozumnou možností jsou tutoriály. Na internetu je jich spousta, stačí hledat pomocí Googlu. Existují sice i různé kurzy, ale o kvalitách a přínosu by se dalo polemizovat. Každopádně grafika je běh na dlouhou trať, takže je nutné se obrnit trpělivostí.

 6. Investuj 500,- Kč měsíčně do lynda.com - A sosej informace jak houba.

 7. Citace Původně odeslal suissy Zobrazit příspěvek
  Na střední škole tě nic nenaučí. Všechno je zastaralé a ještě tě to odradí. Jestli to myslíš vážně, což ve 14. těžko říct. Náš systém školství je na dvě věci. Dítě si má rozmyslet ,ve 14., co bude dělat celý život. Udělej si nejlehčí školu s maturitou a ve volném čase věnuj 120% energie do grafiky. Založ si profily na významných uploadovacích portálech s grafikou, udělej si volnou živnost a můžeš začít. :)
  Naprostý souhlas. Já jsem teď ve 4. ročníku SŠ na grafickym designu a je to bída. Sežere to strašně moc času a nedá ti to téměř nic.
  Volný čas skoro žádný, tuna nesmyslných předmětů, učitelé na úrovni začátečníků co se designu týče...
  Děs běs, ale s programy tě naučí chtě nechtě :)

 8. Fakt tam děláte na Adobe produktech?? :) To čumím.

 9. Jo, je tam snad vše od adobe :) na 3D Rhino

 10. A na CCčkách? Poslední verze Photoshopu, ilustrátoru, InDesignu a tak? Jestli jo, tak jenom dobře.

 11. Fakt tam děláte na Adobe produktech?? :) To čumím.
  Tak ono se není zas tak čemu divit, že na školách jsou produkty Adobe. Mají extra výhodné podmínky pro studenty a školy. Hodně podobně to má například i Microsoft se svým MSDN AA programem.

Hostujeme u Server powered by TELE3