CZ doména zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 10 z 10

Web o sázení

 1. Zdravím, vlastním web http://bettip.cz/
  Chtěl bych se zeptat na Váš názor na ní, co byste zlepšili a co se Vám nezdá.
  Vzhledem k tomu, že většinou diskutující web jen zkritizují, tak dodávám, abyste mi k tomu napsali, jak ten daný problém vyřešit.

  Díky předem Všem za relevantní názory

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  COSMIX.CZ nabízí: Grafické služby studia COSMIX
  Marek Kulisek poptává: Poptávám (do)vytvoření loga
  Sektom poptává: Vizuální identita firmy
 3. Podle těch článků, co jsem si tam přečetl, fakt nevím, koho chceš oslovit. To psal podle mě někdo, kdo byl dvakrát ve Fortuně a teď o tom udělal web. Články špatné, WP, nějaká šablona. Není co hodnotit.

 4. Co je přesně na článcích špatně, ano mám WP šablonu. Co Vám dává pocit, že jsem někdo, kdo byl 2x ve Fortuně. ?
  Chci oslovit začínající sázkaře

 5. Citace Původně odeslal Martin96 Zobrazit příspěvek
  Co je přesně na článcích špatně, ano mám WP šablonu. Co Vám dává pocit, že jsem někdo, kdo byl 2x ve Fortuně. ?
  Chci oslovit začínající sázkaře
  První článek http://bettip.cz/jak-vyhrat-v-sazeni/

  Existuje mnoho způsobů, jak zvýšit šanci ten co se mi osvědčil, je dávat dva tipy na 1 tiket, celkový kurz od 2,5 do 2,8. Jistě někdy mi vyšli i tipy na outsidera, ale to málokdy.
  Jakým způsobem zrovna tohle zvyšuje šance? A proč od 2,5 do 2,8? Proč ne od 2,0 do 2,4? A že tipy na outsidera vyšly málokdy? No kdo by to čekal.

  Ale teď to hlavni, jaké 2 tipy? Záleží, v čem se více orientujete. Čím více jsou tipy rozdílné a z jiného "soudku" tím vyšší je šance na úspěch, protože v každém druhu sportu, se vždy stane že vyhraje kurzově slabší atd. A tím, že vyberete každý tip z jiného sportu, snižujete rizika!
  Jak proboha snižuju rizika tím, že vyberu dva tipy z různých sportů? To je založeno na čem?

  Další článek http://bettip.cz/nejlepsi-sazkar-v-cr/

  Tohle není ani informativní, ani zajímavé, špatně se to čte, je to krátké, jsou tam chyby. Ale to ostatně platí o všech článcích. Respektive „článcích“, protože podle délky to vypadá spíše jako perex.

  Prostě podle mě není jediný důvod, aby na tom webu někdo zůstal déle, než minutu, nebo se nedejbože vracel.

 6. To jsem chtěl ! díky :)

 7. Podle mě všechno začíná u gramatiky. Pokud jsou na webových stránkách chyby (tady jich je jako máku a být korektorem na webu, do týdne jsem u Chocholouška), nepůsobí jako seriózní web.

 8. Znám celou řadu vzhledově daleko horších webů o sázení a jsou velmi úspěšné jak co do návštěvnosti, tak co do monetizace.
  V šabloně a wordpressu tedy problém nevidím.
  Weby pro sázkaře jsou úspěšné kvůli jejich obsahu a naopak vyumělkované weby se supermoderním designem budí v mnohých sázkařích nedůvěru.
  Problém nevidím ani v gramatice. Tu mají sázkaři úplně na háku.
  U vašeho webu ale úspěch neočekávám, protože špatný je hlavně obsah.
  Tipy vám možná vycházet budou (ikdyž ani to moc nečekám), ale ten sloh je otřesný.
  A co hlavně - je to hodně mimo i z věcného hlediska.
  Vypadá to jako by to psal někdo komu ještě pořádně neuschla barva na občance.

 9. Díky Vám oběma :)

 10. Lidé chtějí horký tipy, na studený kecy si koupí magazín Sport. Místo slohů a vymýšlení odůvodňování (to si nechte pro sebe je to vaše know-how) bych web udělal tímto způsobem: http://foresignal.com/ - ale žádné podvádění! Jen díky dobré reputaci z výsledků a přehlednosti lze v tomhle byznysu udělat nějakou "díru do světa". Hodně štěstí.

 11. Články jsou podle mě o ničem, takže bych se spíš zaměřil na ty tipy, na ně jsem nekoukal, ale pokud budou úspěšný, tak je šance najít si stálé návštěvníky. Každopádně spousta těch článků je diskutabilní. Já třeba sázím už několik let střelce a z vlastní zkušenosti musím říct, že pokud člověk nesází nějaký systém, tak se vyplatí sázet hráče, který je ve formě a ty góly dává než sázet někoho, komu se zrovna nedaří a už delší dobu nedal gol. Pokud někdo sází nějaký systém, například, že si vybere hráče, co má sérii bez golu a sází na něj dokud nedá, s tím, že zdvojnásobuje sázky apod., tak ok, tady to má smysl, ale při normálním sázení bych určitě sázel hráče, kteří goly momentálně dávají než hráče, co nedávají, alespoň já mám takovou zkušenost. K tomu sázení kurzů 2,5-2,8 že mi to zvýší šanci na úspěch, no v tom nevidím moc logiku. Navíc je spousta druhů sázení, někdo sází solo, někdo dva tři tipy, někdo plachtu, někdo sází menší kurzy, někdo takový ty střední, někdo proti favoritům, někdo zase vyloženě value bety atd...určitě se shodneme na tom, že člověk by měl sázet hlavně to, čemu rozumí a úplně nejdůležitější v sázení je podle mě money management a hlavně jeho dodržování..já se třeba docela vyznám v tenise a fakt většina tipů je ok, a to nesázím jen favority, bohužel pro mě nesázím jen tenis, ale když se nudim, tak prostě nasázím ptákoviny a na tom jsem těžce ztrátovej :) taky jsem začínal sázkama za dvacku jako většina, pak přišly první větší výhry, zvednul jsem výšku sázek a teď už dávám tikety vždy za několik tisíc a řekl bych, že je na tom podobně více lidí, takže něco, co se jeví na začátku jako zábava za pár korun, se může časem změnit na zábavu za několik tisíc korun :) hlavně na tohle by si měli dávat bacha ti začínající sázkaři :)

Hostujeme u Server powered by TELE3