AKCE! Doména CZ zdarma ke každému ONEbit hostingu
Zobrazují se odpovědi 1 až 6 z 6

Stanovení ceny webu

 1. Zdravím,
  potřeboval bych poradit jak stanovit cenu mého webu jak-postavit-ploty.cz


  Trafic webu je čistě přirozený bez jakékoliv podpory reklamy a pohybuje se v řádech tisíců UIP měsíčně.


  Děkuji všem za jakékoliv rady i případné ceny

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Obecně měsíční výdělek x 10-12. Pokud má web ambice na to, aby vydělával ještě x let, tak klidně více. Jde o to, jak rychlou návratnost investice kupující očekává. Ale tedy na WT se spousta věcí prodává právě za cenu ročního zisku. Ale firma, která se zabývá stavbou plotů, ti může nabídnout větší částku, bude-li pro ní web zdrojem nových zákazníků. Na korunu to prostě stanovit nejde, každý se na to dívá trochu jinak.

 4. Cenu neurčuje jen nabídka, ale i poptávka. Pokud na webtrhu, dejte aukci od 1 kč a nechte rozhodnout trh. Pokud prodáváte jinde tak 12x-36x měsíční zisk.

 5. Citace Původně odeslal Frajerlada Zobrazit příspěvek
  Cenu neurčuje jen nabídka, ale i poptávka. Pokud na webtrhu, dejte aukci od 1 kč a nechte rozhodnout trh. Pokud prodáváte jinde tak 12x-36x měsíční zisk.
  pardon, ale zdejším "podnikatelům" nabízet weby od koruny je trochu průser, tady těm lidem nestačí, že to vydělává, ale polovina z nich to chce i s garancí a pomalu i se stříbrným podnosem :)

  Normální schopné podnikatelské projekty se tu často patlají v bahně, nechci jmenovat, ale už jsem si tak trochu o většině zdejší komunity udělal obrázek. Tudíž počáteční bych rozhodně dal minimální za kterou jsem ochotný prodat, nedej bože, kdyby se nějaký projekt, který je můj se tady prodal třeba za 500 Kč :D

 6. Web je momentálně mrtvý, po přesměrování už jakpostavitploty.cz neodpovídá.

 7. Citace Původně odeslal Kovboj Zobrazit příspěvek
  Web je momentálně mrtvý, po přesměrování už jakpostavitploty.cz neodpovídá.
  Provedl jsem špatné přeměrování nyní už je vše v pořádku. Díky za upozornění

Hostujeme u Server powered by TELE3