360° fotografie pro Váš Eshop z Vaší vlastní fotokomory. Ušetřete, foťte a upravujte 360° obrázky IN-HOUSE
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Kombinace barev pro e-shop

 1. Zdravím,

  mám připravenou kombinaci barev, která se mě osobně velice líbí. Jedná se o nový internetový obchod zaměřený pro mladé lidi. Samotné zboží je moderní a bláznivě designově řešené. Proto nechci zůstat v neutrálních kolejích, ale vytvořit něco bláznivého a odlišit se od konkurence.

  Zelená barva na pozadí + v menu, fialová nadpisy menu a hořejší menu + nákupní košík a bílá klasický podklad pod text atd. Jak to vidíte vy? Nehodnoťte jen "zaběhlá pravidla grafiky", ale celkový dojem z pohledu mladého člověka 15 - 30 let. Abych řekl pravdu, trochu se té kombinace bojím :-)

  Díky moc všm za názory + případné rady.


  KOMBINACE ZDE : http://ozvucnice.cz/bannery/kombinace.jpg

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Určitě ne. Hrozná kombinace. Tyhle barvy zvýrazňovačů už dlouho nefrčí.

 4. Podle me si to nikdo nepredstavi tak dobre, kdyz ma tri obdelniky vedle sebe. To chce proste udelat navrh homepage a pak to sem povesit! :)

 5. Já vím, že toto nefrčí, ale abych řekl pravdu, je mi jedno co je IN a co ne. Nechci s webem vyhrát nej design 2014. Jde mi o to odlišit se od ostatních, odlišit se od konkurence. Ale zase nechci, aby zákazník přišel, lekl se a odešel :-) A z toho mám právě strach.

 6. Citace Původně odeslal Bíba Zobrazit příspěvek
  Já vím, že toto nefrčí, ale abych řekl pravdu, je mi jedno co je IN a co ne. Nechci s webem vyhrát nej design 2014. Jde mi o to odlišit se od ostatních, odlišit se od konkurence. Ale zase nechci, aby zákazník přišel, lekl se a odešel :-) A z toho mám právě strach.
  Nejde o design ale o to, že mě pálí oči jen z těch čtverečků. Představa že to bude všude po monitoru je hrozná.

 7. Dobře, beru na vědomí, co takhle dát zelenou o něco tmavší?

 8. Když už, použijte alespoň pastelové verze barev, které nebudou řezat oči.

 9. Tak jsem použil tmavší zelenou. Je to pravda, zelená to rušila. Ono pokud se do toho dívám celý den, tak už mi to ani nepřijde, ale teď je to lepší :-) Fialovou jsem tedy nechal, protože na této fialové zakládám od začátku. Bál jsem se té zelené. Super, teď jsem spokojen. Díky moc.

 10. Není vůbec zač. Sám určitě vidíte rozdíl.

Hostujeme u Server powered by TELE3