IT-TechCZ s.r.o. | Cloud, VoIP ústředny, vývoj webů a informačních systémů, elektronických systémů, IT poradenství
Zobrazují se odpovědi 1 až 4 z 4

Jak na 3D model?

 1. Dobrý den

  Jsem v tomto začátečník, ale potřeboval bych pomoct. Mám Photoshop CS6 extended. Pro příklad jsem použil psa. Nakreslil jsem ho a vynesl do 3D, ale nyní potřebuji upravit jeho části. Z pohledu ze strany je vše jak má být, ale potřebuji vyřezat prostor mezi nohama, zužit krk a zužit ocas. Jak tohle řešit? Popřípadě v jakém programu?

  Napadlo mě ho rozdělit na části, dvě nohy ty zduplikovat a ocas, krk a hlavu zvlast. Ale opět nevím jaké funkce použít. Jde mi hlavně o to, abych pak získal model, který bude vypadat barevne tak jak jsem ho nakreslil. Pro priklad davam foto oranzoveho psa a dal si nevim rady. Nepotrebuju na nem extra detaily, protoze napr oci a tak nakreslim na zacatku ve 2D a kdyz to vytahnu tak se tam prenesou. Diky za rady snad me pochopite oc mi jde, prijde mi to jako lehka vec, tak snad to nebude takovy problem jednoduse poradit :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. 1. nevidím fotku psa
  2. obecně se na 3D modely používají úplně jiné programy, z freeware mě napadá například Blender

 4. jj... Blender... s photoshopom by si prišiel pri takejto práci o rozum :)
  3D programy sú navyše na ovládanie podobne jednoduché ako photoshop, akurát sú tam ždibec iné nástroje... do dňa to máš zvládnuté

 5. Photoshop sice umí základní 3D modelovací funkce, ale nehodí se pro složitější modelování. Na to jsou jiné programy (Maya, Cinema, Max, Blender). Všechny mají 30ti denní zkušební verzi. Některé mají i základní modely předvymodelováné.

Hostujeme u Server powered by TELE3