Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Prosím o názory na web

 1. nnnn
  Naposledy upravil mara007 : 17.12.2013 v 21:24

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. E-shop se zdá přehledný, ale chtělo by to modernější vzhled. Hlavně záhlaví se mi zdá hodně zastaralé.

 4. Názvy toho zboží vypadají jako když to překládal robot, což na mě nepůsobí vůbec důvěryhodně a jako zákazník bych tam nenakoupil.
  + souhlasím s Negto, že modernější vzhled by to vážně chtělo.

 5. uz len koli vzhladu by som tam nenakupil

 6. souhlasím s překladem "silikonové stojan" je asi po moravsku?
  Jinak vzhled hodnotit je zbytečné, je to eshop-rychle a nemyslím že tam se to nějak extra odlišuje, pouze barevností a hlavičkou

 7. mě se nelíbí. působí to na mě lacině. nekoupil bych tam, protože bych měl obavu, že přijde prázdná krabice. i sortiment je jakési smetí, ale možná nejsem cílovka.

 8. Nevím co začít vytýkat dříve :( Příjde mi, že heb postrádá harmonii a klid. Použité přechody na místech kde se to nehodí. Barevná nekonzistence (různé odstíny červené atd.), "skladem" zelená, která se ztrácí v přechodu a obtížně se čte. Různé velikosti a sklony fontů, které společně působí mírně chaoticky. Hlavička webu působí velice lacině(nesouměrnosti,barvy, síla a kvalita stínu), ale možná je to záměr kuli zákazníkům. Menu nebudu ani zmiňovat. Velikosti buněk v nabídce si určují velikost samy, to asi záměr není. Je tam toho dost co by se dalo okomentovat :) Je mi líto, snad to příště bude lepší :)

Hostujeme u Server powered by TELE3