Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Kritika webu s vínem

 1. Chci se zeptat, zda se vám takový styl líbí, či co by jste na tom změnili.

  Děkuji,
  P.Bílek.
  Naposledy upravil melanus : 02.12.2013 v 14:02

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Někdy je méně více, na úvodu je např. zbytečné "vrátit se nahoru", dyť je krátká ;) Nápad cos použil není špatný, ale chce si to stím pohrát, zjednuššit a doladit graficky. Například je škoda, že flašky, sud atpd levitují ve vzduchu. Proč to nenavrhnout aby to vypadalo, že stojí položené?

 4. vrátit se nahoru je navrženo jen pro podstránky, to nebrat zase až tak v potaz. Bude tam poté hodně obsahu.

 5. Na jednotovarový web je to podla mna fajn. Neurazí to, ale ani to nevyvolá ten wow efekt. Určite ale web bude vedieť predávať. Jediné čo mi "vadí" je, že kontakt je v menu v strede a nie úplne napravo. To je už taký zaužívaný zvyk, že kontakt je napravo.

 6. Font ma pod sebou naprosto nevyhodne pozadi... muze byt velmi necitelne

 7. Font jsem řešil až doteď, nakonec jsem dal pozadí celkově do tmavší barvy.

 8. Graficky hezké.
  Je tam moc druhů menu.
  Moc prvků, které berou pozornost.
  Důležitý obsah se ztrácí pod 4 stranným obložením graficky zajímavými prvky.

 9. kolik stojí u Vás taková stránka ?

 10. Mně se to moc nelíbí. Prvky na stránce mi tam připadají tak nějak divně naplácané, textura dřeva mi přijde nehezká a celkově je to nepřehledné.


 11. Příjde mi, jako kdyby jednotlivé prvky někdo rozházel jen tak bezmyšlenkovitě viz "To se mi líbí", skoro neviditelná nabídka vín, vrátit se nahoru atd... Graficky to je docela dobré.

 12. Sud, flasky na nem, oramovani slideru - vsechno pryc, zbytecne to odvadi pozornost a je to k nicemu. Text je hrozne malej a nahustenej - zvetsil bych font o 2px a rozhodne bych zvetsil radkovani. Prava strana webu (sud, vina, jakesi submenu) je uplne zbytecna, dal bych ji pryc a roztahl tam obsah, ktery je dulezitejsi. Zjednodusil bych logo, neni potreba ho mit na takovem kusu cehosi. Nevim, jestli je slider na takovem barevnem pozadi idealni napad. Pokud tam chces mit slider s vyraznymi fotkami, tak udelej pozadi tlumenejsi, klidne pouze jednou barvou, ne obrazkem. Horni menu vic roztahni, polozky jsou zbytecne nalepene. To stejne menu v paticce - tam bych ho dal klidne mensim pismem a bez toho hoveru.

  A to jsou jenom prvni postrehy. Promaz vsechno zbytecne a rusive, a udelej to hodne hodne jednodussi a prostornejsi.

 13. A hlavně neber vážně všechny příspěvky nebo ti zůstane pouhá tuctovka. Takto to má docela atmosféru.

 14. Nevím pro koho je ta stránka určená, ale kdybych byl někdo kdo rád pije víno, tak mě nezajímá popis kdo je firma a takové ty nudné kecy, že mají pobočku ve Frýdku Místku, která se zabývá ambulantním prodejem cukrovinek. Bude mě zajímat co dobrého pro mě mají a chci to vidět "na stříbrném podnose". Když už tam chcete ty flašky... zkuste je dát pod ten "obraz" tři vedle sebe, s nějakým rozumným krátkým popiskem a třeba call to action tlačítkem na detail produktu. Vlevo pak může zmizet box s růžovým medvědem a vpravo možná to bílé menu, které jsem sice viděl, ale až o 5 minut později mi došlo k čemu tam asi je. Pak bude text hezky v jednom sloupci.
  A ještě přemýšlím jestli tam je nějak sladěný zdroj světla.

Hostujeme u Server powered by TELE3