Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 14 z 14

Vlastní portfolio

 1. Ahoj,

  předem bych chtěl říci, že se jedná o i-vizitku, něco jako kde člověk najde jen o mě nejdůležitější informace a pár největších referencí a poté tam nalezne odkazy na mé portfolio na behance.net a kontaktní údaje.

  http://bilek.g6.cz/weby/uvodni_stranka.jpg

  Tak bych byl rád za konstruktivní názory.

  Díky,
  Petr.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
  Svět masek poptává: Grafika svatebních stromů
  Bruky poptává: Textury a další masový odkup
  Peterhajovsky1 poptává: Navrhnem čokolvek za Vami ponúknutú cenu
 3. Chápu, že je to zatím jen návrh, ale v první řadě spolupracujte s copywriterem / korektorem.

 4. Vypadá to dobře :)

 5. Mne sa to paci...mozno Vase sluzby aj vyuzijem ;)

 6. Velmi pěkné.

 7. Jediné co mě zaráží: "Mám řádku zkušeností..." Řádku? Nebo řadu?

 8. Citace Původně odeslal powerbook Zobrazit příspěvek
  Chápu, že je to zatím jen návrh, ale v první řadě spolupracujte s copywriterem / korektorem.
  Zde se omlouvám za mé chyby - celkově texty se ještě budou samozřejmě opravovat - šlo mi především o to, abych si udělal nějaký celkový koncept.

  ---------- Příspěvek doplněn 18.09.2013 v 10:19 ----------

  Citace Původně odeslal marcoo Zobrazit příspěvek
  Jediné co mě zaráží: "Mám řádku zkušeností..." Řádku? Nebo řadu?
  Zde jak jsem řekl, texty se budou opravovat - šlo mi o grafický koncept stránky.

 9. Asi bych to stavěl spíš na referenci, než na tvý fotce a zdlouhavým textu o tobě, tzn. přehodit pořadí. Celkově to na mě působí dost zmateně a rozkouskovaně, je tam toho moc, co tahá oči a nemuselo by.

 10. Stavím to takhle, jelikož je to i-vizitka - nejde zde ani tak o reference ale jako o informace o mě o tom co dělám a co mám za sebou. Když chci poslat reference pošlu přímo odkaz na behance. Proto jsem volil uspořádání takto.

  ---------- Příspěvek doplněn 18.09.2013 v 10:39 ----------

  Myslím si, že toto je na pohledu. Každopádně díky za připomínku :-)

 11. Citace Původně odeslal melanus Zobrazit příspěvek
  Stavím to takhle, jelikož je to i-vizitka - nejde zde ani tak o reference ale jako o informace o mě o tom co dělám a co mám za sebou. Když chci poslat reference pošlu přímo odkaz na behance. Proto jsem volil uspořádání takto.

  ---------- Příspěvek doplněn 18.09.2013 v 10:39 ----------

  Myslím si, že toto je na pohledu. Každopádně díky za připomínku :-)
  Podívej se na to z pohledu toho, kdo tě bude chtít oslovit. Mě osobně by zajímali právě ukázky referencí. Pak teprve co vlastně všechno děláš, nebo kdo jsi. Takových vizitek je mraky a jak se mám rozhodnout, že oslovím právě tebe? Behance proklik je na straně a všiml jsem si ho až na druhý pokus. Takže opět odvedení pozornosti na jiný web. Tam to prolítnu a možná se vrátím k tobě zpět na web, abych tě kontaktoval. Osobně bych uvítal, abys mě nenutil koukat jinam. Nebo si dát jen náhledy nějakých top prací a ty mít jako proklik do Behance. Nevím, ale každopádně, pokud bych byl zákazník, asi bych se chtěl nejprve podívat na tvé práce. Podle nich se pak rozhodnu, zda chci vědět něco o tobě. Ne opačně, jak píše Vodička.

 12. Díky za tip. Zapracuji :-)

 13. Citace Původně odeslal marcoo Zobrazit příspěvek
  Nevím, ale každopádně, pokud bych byl zákazník, asi bych se chtěl nejprve podívat na tvé práce. Podle nich se pak rozhodnu, zda chci vědět něco o tobě. Ne opačně, jak píše Vodička.
  To ale záleží na způsobu získávání těch klientů. Pokud má být web pouze vizitkou, pak získávání probíhá asi jinou cestou, než že klient přijde prvně na web. Na web možná odkazuje, až ho klient zná a viděl jeho práce, pak tedy již na webu nebude hledat totéž, ale v první řadě informace, které zatím nemá.

 14. Zkrať texty. Úplně vypusť věty typu "vítejte ...". Dej to celé přečíst a opravit někomu, kdo umí česky. Ty psát neumíš. To si neber osobně, je to jen konstatování faktu.
  Mimochodem není IČO, je IČ. A žádné pomlčky ani mezery v něm nejsou.

  Edit: ok, o textech víš. Jinak je to dobré, mně se to líbí. Jen mi možná vadí strašně malý kontrast písma vůči pozadí hlavně u toho úvodního textu (ono je to i dáno docela úzkým řezem fontu). To bys jako grafik neměl dopustit.

 15. Citace Původně odeslal Jan Stejskal Zobrazit příspěvek
  To ale záleží na způsobu získávání těch klientů. Pokud má být web pouze vizitkou, pak získávání probíhá asi jinou cestou, než že klient přijde prvně na web. Na web možná odkazuje, až ho klient zná a viděl jeho práce, pak tedy již na webu nebude hledat totéž, ale v první řadě informace, které zatím nemá.
  Pokud získávání probíhá jinou cestou, tak ano, ale portfolio asi slouží k prezentaci prací. Nikoli mé osoby. Poté, co potencionální klient vidí, co vše jsem udělal a jakým stylem a práce se mu zamlouvá, bude se pídit po dalších informacích jako je cena, kontakt, nebo kdo jsem. Potom je vizitka na místě. Ale pro získávání nových klientů je pořadí trochu zpřeházené.

Hostujeme u Server powered by TELE3