Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Kritika vystaveného předmětu na Aukru - jak zvýšit prodej

 1. Začali jsme prodávat produkty z našeho eshopu www.kru.cz na Aukru.

  Zde uvádím příklad vystaveného produktu - http://aukro.cz/damska-bunda-funstor...504600547.html

  Jelikož nejsem v oblasti Aukra nějak zběhlý, chtěl bych se zeptat Vás zkušenějších, co byste na vystavném předmětu upravili tak, aby se zvýšil prodej?

  Děkuji za Vaše názory a postřehy.

  S pozdravem Petr

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Citace Původně odeslal Celoy Zobrazit příspěvek
  Jelikož nejsem v oblasti Aukra nějak zběhlý, chtěl bych se zeptat Vás zkušenějších, co byste na vystavném předmětu upravili tak, aby se zvýšil prodej?
  Jednoznačně cenu :)

  Sám podobné oblečení nosím, takže vím že se ceny takhle pohybují. Problém je ale v tom, že to neakceptují uživatelé aukra. Stačí se podívat na tisíce dalších aukcí, kde čínská elektronika, kopie známých značek a miliony gadgetů na celé čáře válcují nabídky eshopařů.

  Dle mého není Aukro platforma pro prodej nového a kvalitního zboží - ačkoliv jsou tu někteří uživatelé, kteří tam bez problémů prorazili i s normálním zbožím. Ale v tomto ohledu záleží hodně na kategorii.

 4. doplnil bych přesné rozměry zboží.
  Na zimní bundy je trošku brzy.

  Myslím, že prodávat na Aukro zboží za plnou cenu asi nebude moc fungovat.
  Obávám se, že drtivá většina lidí tam nakupuje, aby ušetřili, takhle si to můžou koupit v desítce ověřenějších e-shopů, než je ten Váš.

 5. Bohužel musím souhlasit, aukro pro Vás není úplně šťastnou metodou prodejního kanálu.

 6. 1) Já tedy úplně nebudu souhlasit s předchozími dvěma příspěvky. Nejde jen o to, co prodáte přes Aukro, ale jak se vám zvýší prodeje celkem. Aukro může velmi dobře fungovat jen jako reklamní prostor či možnost jak budovat povědomí o značce, produktech atd. Ta koruna za vystavení za to stojí, i když nic neprodáte.

  2) Upravte si stránku O mně, jelikož ta současná porušuje podmínky Aukra. Nesmíte odkazovat na svůj e-shop, měl byste tam mít informace o odstoupení od smlouvy a další. Prostudujte si obchodní podmínky Aukra pro prodejce.

Hostujeme u Server powered by TELE3