Prodej eshopu vč. technologií na potisk textilu
Zobrazují se odpovědi 1 až 8 z 8

WebStro.eu | Rozcestnik

 1. Ahoj:) .. vlastnim projekt WebStro.eu a chci pro tento web mit Rozcestnik , ale nevim jaky si vybrat:)
  1. rozcestnik ZDE
  2. rozcestnik ZDE

  Muzete mi pomoct jaky rozcestnik mam pouzit?:)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Přijde mi, že má postel ze které jsem právě vylezl je strojem času a vrátil jsem se o několik let zpátky. To jsi asi slyšet nechtěl, ale za mě je menší zlo verze jedna.

 4. Nikdy jsem neviděl nic horšího, pokud nebudu brát v potaz první web na světě. Zkus se prostě podívat na weby současnosti a zkoušej se jim co nejvíce připodobnit. Není nic špatného na tom okopírovat přesně web za účelem vlastní výuky, když se tím nebudeš někde prezentovat.

  Mrkni třeba na:
  wbd.cz
  awwwards.com
  dribbble.com apod.

  Opravdu není potřeba chtít chtít nějakou zpětnou vazbu u takového designu, jako jsi sem dal. Z 90% se jen dozvíš jak je to hrozný. Čti, čti a čti teorie a principy webdesignu. Literatura je velmi důležitá, není špatné učit se od profesionálů. GL

 5. Vstal som so zlým snom a ono to pokračuje. Nie každý môže tvoriť dizajn, toto je veľmi zlé a nepatrí to na web.

 6. Tak prominte ze v 15 letech nedokazu psat weby jak profesional ..
  vy jste fakt blbci , jen si tu z toho delate prdel a ne aby jste napsaly co mam vylepsi , vy si radsi napisete komentar typu "je to nejhorsi. "
  vzpamatujte se !

 7. Co vylepšit... třeba pravopis?

 8. Citace Původně odeslal NooPik Zobrazit příspěvek
  Tak prominte ze v 15 letech nedokazu psat weby jak profesional ..
  vy jste fakt blbci , jen si tu z toho delate prdel a ne aby jste napsaly co mam vylepsi , vy si radsi napisete komentar typu "je to nejhorsi. "
  vzpamatujte se !
  Neberte kritiku osobně a neútočte na ostatní diskutující.
  Nikde jste nenapsal "Je mi 15, buďte na mě hodní" a v reálném životě byste takovou shovívavost nejspíš stejně nechtěl.

  Určitě bych na vašem míste začal tím, že bych se přestal schovávat za efekty - 3D, stínování, gradienty, extravagantní fonty.
  Jednodušší design nechá vyniknout obsahu.

 9. Já doporučím žádný rozcestník pokud možno nedělat. Neprezentuješ uživatelům obsah rovnou a nutíš je, aby si něco vybrali. Proč to dělení na sekce neudělat výraznými záložkami v hlavičce? A umělecké zpracování obojího není cesta, kterou bych radil se vydat. Jak říká Martin, zatím příliš neexperimentuj s efekty, to si můžou dovolit zkušenější tvůrci, tobě to pak akorát ujede. Dobrý design není ten, co mě oslní efekty, ale ten, co mi nabídne obsah, který hledám. V tomhle případě takový, který mi nabídne relevantní obsah, který mě přesvědčí, že tenhle hosting chci.

Hostujeme u Server powered by TELE3