Prodáme inzertní server www.mujbazar.com, který je zaměřen na inzerování široké nabídky, poptávky produktů, služeb, zboží a seznámení.
Inzeráty lze TOPovat pomocí placených SMS - brána je napojená na Mobilní platby. Nový majitel si jen založí novou bránu a my ji na web opět zdarma napojíme.

Na webu je ručně vloženo a napsáno přes 900 různých kategorii a podkategorii rozdělených na nabídku, poptávku a seznamku. Vkládání inzerce je pro uživatele velmi přehledné a přívětivé.

Vždy při vložení nového inzerátu se inzerentovi odešle automatický email, který ho upozorní na možnost topovat jeho inzerát.
Dále je na webu je nasazen Sklik a Heureka.cz – tyto automatické inzertní systémy vám vyplácí provize za prokliky buď do obchodu, nebo na inzerát. Za každé kliknutí máte provizi.

Co je součásti aukce?
- Pěkná doména www.mujBazar.com
- veškerý obsah + databáze webu
- nastavení a instalace webu
- Pokud nemáte webhosting, web může zůstat na našem VPS za zvýhodněnou cenu, dostanete přístupy k FTP a k Mysql. Pokud chcete web přesunout k vám nebo chcete jiný webhosting, není to problém.
- Základní poradenství

Pokud začínáte, nenecháme vás v tom, vždy vám ochotně poradíme jak s propagací, tak s obsahem atd. Stačí napsat nebo zavolat.

Aukce od koruny, všechny dotazy do PM prosím, nebo na telefon 733 103 237, postupně se pokusíme na vše odpovědět. Jsme plátci DPH, cena na fa + DPH.