Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Webdesign - oprava homepage, je to už ok?

 1. Dobrý den,

  mám rozdělanou druhou dlouhodobější práci ve webdesignu
  a proto bych prosil o Vaše názory už nyní.

  Dále by mě zajímalo, která titulka je více ok ? (na hlavní straně aktuálně upravená), případně budu rád za nějaké doporučení k jakékoli opravě.

  Díky
  Naposledy upravil strycekFido : 23.08.2013 v 00:09

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Páči sa mi to.

 4. Dík,
  Zatím žádná kritika?

 5. Už jsem tu :P

  - Pozadí celého e-shopu je těžkopádné a zbytečné, obsah by mnohem lépe vynikal na bílé. Předpokládám že je to asi na popud zadavatele, aby to vypadalo víc kchůl, ale nemá to praktické využití a jen to zhoršuje orientaci po e-shopu. Třeba v detailu produktu to nevadí, protože je tam celý bílý vnitřek, ale hlavní straně tím silně trpí, je to bordel.
  - Kategorie bych v žádném případě nedělal s obrázky, je to špatně čitelné a vůbec nevypadá jako odkazy! Obrázky bych skoro úplně překryl černou (asi se nemusí úplně odstranit) a zvětšil odsazení u jednotlivých položek. To, že mezi jednotlivými bloky kategorií není žádné oddělení taky nepomáhá.
  - Rámeček kolem carouselu nesedí ke zbytku designu, záložky u něj nevypadají jako záložky. Tady by se mělo na grafice ještě zapracovat, stejně jako na šipkách dolů, vypadají spíš jako zaškrtnutí a vypadá to, že levá část je vyšší (i když to může být iluze).
  - U produktů bych se zamyslel nad tím, zda by nebylo lepší oddělit váhu/množství od názvu a dát to na samostatný řádek. Místo tam je. Nadpis bych klidně ještě zmenšil a zvýraznil cenu, u obrázků většinou buď jde vidět o jakou značku jde, a lidé očima spíš skenují ceny než názvy.
  - U výběru příchutě nejsou pořádné řádky, není dost dobře zvýrazněno že jde o jeden výběr, grafika mě donutila chvíli přemýšlet, jak to vlastně funguje. Po vybrání bych rozhodně zvýraznil i celý vybraný řádek, ne jen kolečko.

  Bylo by toho určitě víc, ale tyhle návrhy snad k zamyšlení postačí.

  // Některé prvky v layoutu mi cosi připomínají, ale ne moc okatě, takže je to v pořádku.

 6. Som z toho voľajaký zmätený a to je asi tak všetko. Nieje to zlé, ale dobré ani náhodou.
  + Kúskom mojej hnilej duše mi to pripomína tuto vyššie uja lefiatha.

  Hlavní strana... od hora dole som zmätený

Hostujeme u Server powered by TELE3