Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 27 z 27

Seznamka - co je špatně

 1. Zdravím, prosím o zhodnocení seznamky www.wetwo.cz
  Klidně se můžete zaregistrovat, profil jde poté zrušit.Seznamka je zatím zcela zdarma a mě zajímá co by mohlo uživatelům vadit apod..
  Děkuji předem

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Warning: SK_MySQL::connect() database connection failed in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 17 Warning: mysql_real_escape_string() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 35 Warning: mysql_real_escape_string() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 35 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 154 Warning: mysql_affected_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 176 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 154 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 335 Warning: mysql_real_escape_string() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 35 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 154 Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 316 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 154 Warning: mysql_fetch_object(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 316 Warning: mysql_query() expects parameter 2 to be resource, boolean given in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 154 Warning: mysql_fetch_assoc() expects parameter 1 to be resource, null given in /var/www/wetwo.cz/internals/API/MySQL.class.php on line 344 Warning: SK_Config_Section::__construct() undefined config section `layout` in /var/www/wetwo.cz/internals/API/Config.class.php on line 211
  Uncaught exception with message: undefined config var `theme` code: 4
  Trace:
  #0 /var/www/wetwo.cz/internals/API/Layout.class.php(239): SK_Config_Section->__get('theme')
  #1 /var/www/wetwo.cz/internals/API/Layout.class.php(266): SK_Layout::theme()
  #2 /var/www/wetwo.cz/internals/API/Layout.class.php(115): SK_Layout::theme_dir()
  #3 /var/www/wetwo.cz/internals/API/Layout.class.php(215): SK_Layout->__construct()
  #4 /var/www/wetwo.cz/internals/API/Config.class.php(73): SK_Layout::getInstance()
  #5 /var/www/wetwo.cz/internals/API/Config.class.php(104): SK_Config::saveCache()
  #6 /var/www/wetwo.cz/internals/API/Config.class.php(31): SK_Config::generateCache()
  #7 /var/www/wetwo.cz/internals/API/Config.class.php(449): SK_Config::init()
  #8 /var/www/wetwo.cz/internals/Header.inc.php(100): require_once('/var/www/wetwo....')
  #9 /var/www/wetwo.cz/internals/Header.inc.php(149): __autoload('SK_Config')
  #10 /var/www/wetwo.cz/index.php(3): require_once('/var/www/wetwo....')
  #11 {main}
  thrown in: /var/www/wetwo.cz/internals/API/Config.class.php on line 264

 4. to je dočasný výpadek mysql.Občas padne databáze prozatím to jede na vps od wedos - plánuju přesun na silnější server ;)

 5. design jak před 8 lety, např. to navigační menu je hrozné. Úplně jinou šablonu bych dal. Hned mě to odpudí od dalšího postupu na stránce... W3 validátor háže 16 errorů...

 6. hezký, mě se to líbí.

 7. určitě se budu snažit design vylepšit, šiknul by se nějaký šikovný grafik, který by to i naprogramoval protože systém není z mojí dílny a zoorientovat se v něm je celkem kunšt :)

 8. Já to vzdal na povinné registraci. Chtěl jsem se jen podívat, jestli tam vůbec někdo je, ale chtělo to registraci, takže jsem to samozřejmě zavřel. Kdyby se šlo aspoň přihlásit jedním kliknutím přes facebook, tak bych asi zůstal.

 9. chápu že pokud nemáte o seznámení zájem tak je pro vás registrace ztráta času :) každopádně pár aktivních uživatelů tam již je a v případě že někomu napíšete tak mu přijde upozornění na email, pokud nemá upozornění vypnuta.Registraci a přihlášení přes FB musím zprovoznit.Děkuji za nápad ;)

 10. Já si chtěl prohlídnout nabídku :) V cestě ale byla překážka, tak jsem se podíval jinde.

  Mimochodem upravil bych výběr věku. Předvolená hodnota mě během vteřiny nasměruje, jestli jsem tam kde chci být (pokud bude převoleno 14-18 a bylo by mi 16, tak bych byl správně). Teď je předvoleno "do 100 let", což mě znejistilo, protože jsem nechtěl vidět fotky prababiček. Chápu, že je to jen programátorská zkratka, ale kdyby tam bylo místo 100 let třeba "nerozhoduje" nebo tak něco, tak by to působilo lépe.

  Jsou to vlastně prkotiny, ale právě rozhodnutí, zda zůstanu nebo okamžitě odejdu tady bude nejdůležitější. Jakmile se registruju, tak už jsem zaháčkovaný přes email, ale do té doby mě každá "prkotina" může odehnat. Proces prvotního vyhledávání/registrace by tak měl být zkoumán nejpodrobněji - ve výsledku je to mnohem podstatnější než samotné hledání v nabídce.

 11. Mimochodem přihlášení přes Facebook má zásadní výhodu, že může rovnou natáhnout profilovku (případně další fotky), což asi značně sníží procento profilů bez fotek.

 12. Děkuji za cenné nápady, zaměřím se tedy ještě na vyhledávání a ten věk :) jinak registrace přes FB již funguje jen tam musím ještě dát viditelné tlačítko, teď je tam jen odkaz v pravém horním rohu :)

  ---------- Příspěvek doplněn 15.08.2013 v 01:03 ----------

  Citace Původně odeslal Souki Zobrazit příspěvek
  Mimochodem přihlášení přes Facebook má zásadní výhodu, že může rovnou natáhnout profilovku (případně další fotky), což asi značně sníží procento profilů bez fotek.
  To jistě ano ale mám takové tušení že registrace nelze dokončit bez vložení profilové fotky :) jinak to přihlašování/registrace je již funkční :) jen to doladit ;)

 13. Kolik Vám tam chodí lidí, že to VPS nestíhá?

 14. Stranka na mna posobi velmi nedoveryhodne a amatersky a to vsetko len kvoli tomu designu. V prvom rade, ak chcete aby sa Vam tam ludia registrovali a v najlepšom prípade aj vracali, musite bezpodmienečne zapracovat na modernom vzhľade stranky.

  Funkcionalitou som sa nezaoberal, to Vám urcite poradia ostatni webtrznici :-)

 15. viz výše, prostě jako seznamka to nějak nevypadá... možná nějaká it manažerská komunita, ale za to může ten obrázek. Btw. není tam těch modrých panáčku moc? :)

 16. No na tom vps běží ještě mail server a piwik, proto je to tak přetížené - jak jsem psal plánuji přesun.Můžete mi tedy někdo zaslat odkaz na seznamku, která má design dle vašich představ a kde by ste se osobně zaregistrovali? Abych věděl na jaký styl designu se zaměřit a případně jej nechat vytvořit :)

 17. Design je hrozný, rozhodně byste si měl najít nějakého designera.

 18. už se na tom pracuje :) na všem se snažím ušetřit a tak si nechávám dělat jen jednotlivé obrázky a pak to plácám já a takhle to vypadá :D

 19. Až později se mi podařilo dostat na výpisy profilů a tam už to nevypadá tak zle. Ta titulka je ale o řád níž. Jenže pokud mě odradí titulka, tak už se dál nedostanu.
  U tohoto webu by měla být maximálně optimalizovaná na konverze - v registraci jen naprosto nejnutnější údaje (klidně jen email a bez hesla). Jakmile je uživatel zaháčkovaný, tak další věci lze doplnit později. Je lepší mít na uživatele kontakt a prázdný (třeba neveřejný profil) než žádný kontakt. Chápu snahu mít tam pouze profily s fotkami, ale lepší mi přijde udělat třeba neveřejný profil co nejrychleji a až později loudit dodatečné informace, aby se mohl zveřejnit.

 20. design už řeším s uživatelem Frostbit.cz, až bude návrh tak vám jej sem pošlu a řeknete co na to říkáte.Ta úvodní stránka se nelíbí ani mě jenže je nad moje schopnosti ji dále vylepšit proto to přenechám odborníkovi :)

 21. Jestli se připravuje nový design, tak počkám na něj (současné grafické zpracování je ohavné), ale už teď bych měl pár připomínek:

  - Udělejte přihlašování velmi jednoduché, ideálně i přes facebook, jediné co bych zdůraznil, je anonymita. Žádné rozmáchlé formuláře už na hlavní straně, jako kdyby nestačilo že jsou odkazy i v menu.
  - Nehrajte si na sociální síť. Jestli to má být seznamka, tak pryč s tím sdílením hudby apod.
  - Wet wo je hrozné jméno.
  - Zjednodušte vyhledávací formulář. Působí dojmem, že je třeba vyplnit dost věcí. Rozbalovací menu u muže a ženy se dá použít také, a pokud ne, tak bych všechny možnosti dal do jednoho sloupce, ne do dvou vedle sebe. A u země nevím jestli jen obrátit oči v sloup - kolik uživatelů z Afghánistánu už máte? Jestli chcete mít rozdělení cz/sk, tak to udělejte normálně vlaječkami.
  - Pokud je to možné, dejte registraci až když někdo chce někoho oslovit. Souhlasím se Soukim, registrace před vyhledáváním je otravná.

 22. Tak mi přišel návrh úvodní stránky - https://www.frostbit.cz/storage/www....ka_preview.png
  Co na to říkáte ?

 23. Mnohem, mnohem, mnohem lepší.

 24. Jen mi tam chybí přihlašovací panel vč. tlačítka pro přihlášení přes FB - myslíte že by bylo vhodné to tam ještě přidat ? (na úvodní stránku)

 25. Mně vadí, že jednou asi nebude zdarma. Když jich je tolik zdarma, proč by se zrovna tohle mělo uchytit bez nějaké velké marketingové kampaně?

 26. Hlavní myšlenka je zachovat všechny důležité nástroje určené pro komunikaci a seznámení zdarma.Jen pár nadstandartních funkcí bude zpoplatněno pro ty co chtějí být IN.To že se to uchytí nikdo neříká :)

  ---------- Příspěvek doplněn 20.08.2013 v 19:52 ----------

  Další návrh s přihlašovacím panelem https://www.frostbit.cz/storage/www...._preview_2.png prosím o zhodnocení případně aby se to případně ještě nechalo doladit.Děkuji předem za názory :)

 27. Mě se to líbí :) Cítím v tom, že to bude responzivní, takže v tom pak půjde hezky brouzdat na tabletu? To by mohla být výhoda proti jiným.

 28. U panelu "Nejnovější přidané fotky" je to šedé odsazeno o 1px od kraje, u panelů "Reklama" a "Nejnovější uživatelé" to tak není.

  EDIT: Myslím na tom návrhu :)

Hostujeme u Server powered by TELE3