Prodej eshopu s dámskou módou - Tochcesfashion.cz včetně skladových zásob v hodnotě 450.000 Kč
Zobrazují se odpovědi 1 až 19 z 19

Themeforest - neustálé zamítání šablon

 1. Dobrý den,


  již delší dobu si skouším přividělat pomocí služby Themeforest, bohužel marně. Již jsem odeslal tři předměty (vždy se jednalo o HTML 5 a CSS3 šablony), všechny byly ale rázně zamítnuté, s odůvodněním podobnému tomuto (poslednímu)
  Your template does not provide a unique enough design with the necessary design quality, features and options to compete in the marketplace at this time. As higher quality templates become available in the marketplace, approval requirements will increase to maintain appropriate marketplace quality.

  You might consider improving your design with more unique features and graphics in order for it to stand out among other marketplace items. However, a unique design will be a key factor for approval.

  I know it’s frustrating to be rejected citing uniqueness but recently, we’ve gotten a large number of template with the same overall features and presentation and we have to draw the line somewhere.

  However, we do accept themes with similar structure but in condition it provides better quality in terms of aesthetic or features.
  V odůvodnění je uvedeno, že můj předmět nesplnil dostatečné požadavky, a není esteticky "vyspělý", tohle si ovšem já nemyslím. Již jsem na Themeforestu viděl mnohem horší kousky, které také nedosahovaly kvality té moji (soudím dle designu a validního kódu). Má již někdo zkušenosti s touto službou, tedy, prodával tam již někdo své produkty, a stalo se mu něco podobného ?

  Předem děkuji za jakékoliv rady.
  PS: Omluvte moji gramatiku, jsem si vědom, že to není nic světo-borné.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Na themeforestu jsou tak kvalitní šablony právě proto, že si sami stanovují co projde, jakou to má mít výstupní kvalitu, za kolik se bude předmět prodávat, jakou musí mít dokumentaci, jaké prvky musí obsahovat, jak musí být nakódovaný, pro jaké prohlížeče a cms optimalizovaný...

  Prostě je to jasné, šablona není dostatečně atraktivní, aby tam měla být, protože by zapadla. Holt třeba zkusit jiný marketplace

 4. No, bez uvedení příkladů designu můžeme opravdu jen hádat :)

 5. biggycz - Samozřejmě, to všechno je mi známo, pouze nechápu, proč byla zamítnuta moje poslední šablona - u těch předchozích dvou bych to i pochopil, ale ú této tedy ne. Byla kompletně vytvořena v HTML 5 & CSS3 a jQuery 1.8.3, prošel jsem jí w3c validátorem, chyby které tam byly jsem opravil, teď je kompletně validní, navíc je šablona responsivní, a podporuje všechny majoritní prohlížeče (vč. IE 6). Teď mně ale napadlo, že dokumentace není příliš obsáhlá, zkusím tam tedy něco dopsat, zítra to zkusím poslat znova, v případě-li bude zas zamítnuta, připojím sem obrázek designu.

  Děkuji za rychlé odpovědě.

 6. Ja to pochopil hlavne tak, ze je proste tuctova ... Ze tam chybi to cim bude vynikat nad ostatnima

 7. Muzes prilozit jejich ukazky?

 8. Citace Původně odeslal Tomáš Underwood Zobrazit příspěvek
  biggycz - Samozřejmě, to všechno je mi známo, pouze nechápu, proč byla zamítnuta moje poslední šablona - u těch předchozích dvou bych to i pochopil, ale ú této tedy ne. Byla kompletně vytvořena v HTML 5 & CSS3 a jQuery 1.8.3, prošel jsem jí w3c validátorem, chyby které tam byly jsem opravil, teď je kompletně validní, navíc je šablona responsivní, a podporuje všechny majoritní prohlížeče (vč. IE 6). Teď mně ale napadlo, že dokumentace není příliš obsáhlá, zkusím tam tedy něco dopsat, zítra to zkusím poslat znova, v případě-li bude zas zamítnuta, připojím sem obrázek designu.

  Děkuji za rychlé odpovědě.
  Tam ale nikdo o nakódování nepíše, pouze o designu. Může mít kód jaký chce, ale prostě nevypadá dobře, nemá ideální prezentaci ...

 9. Na Themeforestu mám 6 svých šablon a zatím mi zamítli jen jednu – ono občas je to i o štěstí, každý "reviewer" má jiný vkus a kouká na to trochu jinak.

  Ukaž svou šablonu, bez toho nemůžeme poradit.

 10. Dobře tedy, zde přikládám ukázku své šablony.
  http://img209.imageshack.us/img209/4180/z4lv.png
  Naposledy upravil Tomáš Underwood : 01.08.2013 v 12:43

 11. No, zatím teda slabota :( Neudělal bych lepší, ale prostě to na Themeforest není konkurenceschopné, dle mého názoru. Pochybuji, že podstránky šablony na tom budou výrazně lépe.

 12. Citace Původně odeslal Tomáš Underwood Zobrazit příspěvek
  Dobře tedy, zde přikládám ukázku své šablony.
  http://s16.postimg.org/fni1vzbg5/01_...ge_preview.png
  Themeforest mám hrozně rád, už jsem tam koupil nějaké šablony, ale o té tvojí bych řekl toto "průměr". Ano, na themeforestu takovéhle šablony mají, ale proč by tam dávali další tu stejnou?

 13. @Tomáš: Těžko soudit celou šablonu podle jedné ukázky, ale pokud má dost feature, je dobře napsaná, atd., tak samozřejmě největší problém je slabý design a vzhledem k tomu, že byla "hard-rejected" a ne "soft-rejected", tak bude třeba celý design přepracovat.

 14. Děkuji za rychlé odpovědě, byl jsem nejspíše trochu naivní, a myslel jsem si, že je to dosti dobré na themeforest. Zkusím se s tím teda ještě trochu vyhrát, design není moje nejsilnější stránka, v případě-li to nevyjde, zavítám na CodeCanyon, pro který již mám pár scriptů připravených.

 15. Ja viem ze to je mimo temy ale mohly by ste mi dat niekto niejaky navod ako predavat na envanto ? Dakujem ;)

 16. Citace Původně odeslal ice Zobrazit příspěvek
  Ja viem ze to je mimo temy ale mohly by ste mi dat niekto niejaky navod ako predavat na envanto ? Dakujem ;)
  Stačí si zaregistrovat jeden účet, který funguje pro všechny jejich marketplaces, následně na to vyplníš jejich kvíz (musíš ho mít kompletně správně), v případě-li ho vyplníš, zpřístupní se ti možnost prodávat tvoje produkty.

 17. nemas ho nahodou niekde vyplneny ? :D

 18. Toto už je fakt priveľa. Myslím si, že prejsť si podmienky predaja na trhovisku Envato nie je tak náročné aby si ich každý nemohol prejsť sám kto má záujem tam predávať. Tak či onak, aj keby si zohnal odpovede, k čomu by ti to bolo, ak tvoje položky, ktoré by si chcel predávať by nezodpovedali podmienkam a kritériám predaja na tomto trhovisku a boli by zamietnuté. Sám sa stretávam aj s položkami, ktoré mi neprešli na tomto trhovisku, jednalo sa o šablóny, na tie kladú ľudia v Envato naozaj vysoké kritériá a preto by som začínajúcim predávajúcim, ktorí si nevedia rady so šablónami poradil, aby začali na Graphicriver, kde sa predávajú rôzne grafické prvky. Na Graphicriver mám už pár schválených vecí. Tam som sa zatiaľ s ráznym odmietnutím nestretol.

 19. ono tie "skarede" templejty co tam clovek najde su skor starsieho data. takze preto.

 20. Mohl by zde někdo uvést příklad nebo dát tip, jak by měly šablony na themeforestu vypadat?
  Zkusil jsem vytvořit pár šablon, ale pokaždé to bylo zamítnuto. Každopádně chtěl bych to zkusit znovu. Jaké máte doporučení na to, aby šablona byla schválena?
  Vím, že ve zdrojovém souboru musí být psd soubory, ale co dálšího? :)

  Děkuji...

Hostujeme u Server powered by TELE3