Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Kritika internetového magazínu

 1. Dobrý den,

  touto cestou bychom vás chtěli požádat o konstruktivní kritiku nově spuštěného internetového magazínu Prisma - http://www.prisma.cz/. Zajímá nás, jak na vás celkově web působí.

  Info:

  Prisma označuje nezávislý internetový magazín, který své čtenáře pravidelně informuje o nejnovějších zprávách z IT oblasti a všech přidružených témat (hardware, software, internet, hry a herní konzole, mobilní zařízení, zabezpečení nebo návody a tipy). Jak už ze sloganu magazínu – IT zpravodajství s předstihem – vyplývá, snažíme se zejména o aktuálnost poskytovaných informací. Naším cílem je, aby si každý návštěvník odnesl požadovanou informaci, našel vše, co potřebuje, a případně se na náš web v budoucnu opakovaně vracel.

  Více informací lze najít na stránce O magazínu.

  Vážíme si každé rady na zlepšení.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Design je jednoduchý a proto se mi líbí ale...
  Slider je opravdový zmatek, buď udělat úplně nový a nebo by si s ním kodér měl ještě pohrát - nemá žádné dolní odsazení textu od dolního okraje panelu - lítá to všude možně. A přidal bych na každý odkaz hover - podtržení písma.

 4. Na Vašich připomínkách jsme zapracovali, děkujeme!
  Jak se vám design líbí teď?

 5. Už je to o něco lepší. Ohledně toho hoveru jsme se špatně pochopili. Nejen slider ale každý odkaz na webu (menu, kategorie, nadpisy, štítky, nejnovější reakce a nejnovější příspěvky) by měl mít hover podtržení písma.

  Slider:

  Podobné příspěvky - Šipka mi přijde špatně, neměla by ukazovat dolů? A udělal bych to textem a ne odkazem. Tím myslím toto:
  <a class="clearfix" href="#">
  <h5>Podobné příspěvky</h5>
  </a>
  Bych přepsal třeba na - <span class="clearfix"> <h5>Podobné příspěvky</h5> </span>

  Jak je fotka příspěvku, tak bych to udělal přes odkaz, který by vedl rovnou na článek, je to potom pohodlnější.

 6. Něco už jsme opravili. Vaše připomínky jsou trefné a na těch, které jsme uznali za vhodné opravit, jsme zapracovali, ovšem nutno dodat, že třeba hover u všech dalších odkazů jsme ponechali takový, jaký je (zesvětlení barvy), a šipku taktéž. Každopádně děkujeme za podnětné komentáře.

Hostujeme u Server powered by TELE3