Prodej módní značky DANNYS clothing
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Soukr.cz - kritika, nápady, rady

 1. Ahojte, chtěl bych Vás poprosit o otestování nového projektu Soukr.cz

  Jedná se o nový portál, který má sjednotit farmáře, řemeslníky a další s důrazem na český původ.

  1) Jak to na Vás působí
  2) Neztrácíte se při registraci / přihlášení?
  3) Vyzkoušejte si přidat kartu / bod (někam do popisku napište, že testujete, poté to odstraním)
  4) Co Vám vyloženě vadí?
  5) Je něco za co se dá chválit?

  Budu moc rád za nějaké nápady i návrhy, jsem otevřen jakýmkoli úpravám.

  Děkuji mnohokrát.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Asi už mi to dneska nemyslí, ale k čemu to je? Účel webu? Koukám na titulní stránku a jsem zmatenej, jak orel před Tokiem....Tu je hotel, tu zase nějaká farmu, tu nějaké ubrousky a obrovská mapa. Děkuju za vysvětlení funkce webu.

 4. Citace Původně odeslal realdeal Zobrazit příspěvek
  Asi už mi to dneska nemyslí, ale k čemu to je? Účel webu? Koukám na titulní stránku a jsem zmatenej, jak orel před Tokiem....Tu je hotel, tu zase nějaká farmu, tu nějaké ubrousky a obrovská mapa. Děkuju za vysvětlení funkce webu.
  Pokus, jestli by se nedala na soukromnících trhnout nějaké koruna :-), podle mě zbytečný, ale místo na trhu má všechno.

 5. Citace Původně odeslal realdeal Zobrazit příspěvek
  Asi už mi to dneska nemyslí, ale k čemu to je? Účel webu? Koukám na titulní stránku a jsem zmatenej, jak orel před Tokiem....Tu je hotel, tu zase nějaká farmu, tu nějaké ubrousky a obrovská mapa. Děkuju za vysvětlení funkce webu.
  Hned v prvním příspěvku to vysvětluji :)

  Jedná se o nový portál, který má sjednotit farmáře, řemeslníky a další s důrazem na český původ.

 6. Zkoušel si tam nahrát pár tisíc záznamů? Třeba 30tisíc?

 7. Poslyšte, Kefalín, co si představíte pod pojmem "sjednotit" ?

 8. Citace Původně odeslal MuDY Zobrazit příspěvek
  Zkoušel si tam nahrát pár tisíc záznamů? Třeba 30tisíc?
  Zase takový nápor do začátku neočekáváme. Databáze webu je na to ale navržena.

 9. ok tak pri 10, 20tisicích. Jako máš to vymyšlené dobře, ale tento koncept jsem již zkoušel a mě nefunguje. Google to pak vypisuje strašně dlouho. A pokud tam máš všude refreš, tak to bude pořád tahat všechny údaje a zase dlouho načítat. Takže bych ti radil otestovat při velkých počtech a pokuď to nepujde zkusit to vylepšít hned ze začátku.

 10. Citace Původně odeslal MuDY Zobrazit příspěvek
  ok tak pri 10, 20tisicích. Jako máš to vymyšlené dobře, ale tento koncept jsem již zkoušel a mě nefunguje. Google to pak vypisuje strašně dlouho. A pokud tam máš všude refreš, tak to bude pořád tahat všechny údaje a zase dlouho načítat. Takže bych ti radil otestovat při velkých počtech a pokuď to nepujde zkusit to vylepšít hned ze začátku.
  Díky moc za dobrou připomínku :)

 11. Citace Původně odeslal jindrak Zobrazit příspěvek
  Hned v prvním příspěvku to vysvětluji :)
  problém je, že to vůbec musíš někomu vysvětlovat... tví návštěvníci si ten příspěvek nepřečtou...

 12. Pomoc ti může alespoň změna claimu "KVALITNĚ Z ČECH PŘÍMO K VÁM" nikomu nic neřekne, když nechápe samotný projekt. Raději claimem objasni cíle webu. A jen tak mimochodem slovem "... Z ČECH..." nelze určovat Českou republiku, raději volit "ČR". Jinak mě to přijde zkrátka jako další katalog jen s umístěním na mapě. Chtělo by to vymyslet tu přidanou hodnotu (např. hodnocení řemeslníků, dát prostor jim vydat článek, nevím něco, co bude budovat komunitu)...

 13. Citace Původně odeslal Blackheadman Zobrazit příspěvek
  Pomoc ti může alespoň změna claimu "KVALITNĚ Z ČECH PŘÍMO K VÁM" nikomu nic neřekne, když nechápe samotný projekt. Raději claimem objasni cíle webu. A jen tak mimochodem slovem "... Z ČECH..." nelze určovat Českou republiku, raději volit "ČR". Jinak mě to přijde zkrátka jako další katalog jen s umístěním na mapě. Chtělo by to vymyslet tu přidanou hodnotu (např. hodnocení řemeslníků, dát prostor jim vydat článek, nevím něco, co bude budovat komunitu)...
  Díky za pěkný nápad :) Hodnocení je samozřejmě v plánu, články jsou zajímavé :)

 14. Takové weby dělá hlavně obsah, a u toho je to zatím skutečně jen pokus. Máš obrovskou konkurenci ve webech jako http://www.nejremeslnici.cz/ - sice ne zrovna nejlépe sestavený web, u tebe se mi líbí mapa, ale u nich je dostačující nápověda u vyhledávání, takže se nakonec bez mapy v pořádku obejdu, i když to působí příjemněji. Inspiroval bych se tím co oni dělají, aby jejich web byl intuitivní a nebylo třeba mnoho vysvětlovat.

 15. Děkuji moc za tip :) Samozřejmě vývoj webu je v plánu. Jinak ještě se vrátím k prvním příspěvkům o smyslu webu ... Dovolím si odkázat na naše videa :
  Je to prostě založeno na dobré myšlence :)

 16. Na videiích mě hodně vadí čtení textu, někde bokem od kamery, to vždycky vypadá blbě. Ty myšlenky jsou docela fajn, ale některé názory nesdílím (Dovoz potravin nelze podlě mě brát tak jednostraně, protože Česká republika na dovozu může tržit, stějne jako na vývozu a dělat tím stát mnohem bohatší, než aby češi prodávali čechům. Problém je jiný. Je v tom, že jsme ochotní trpět dovážený odpad a ne kvalitní potraviny, produkty...). Líbí se mi ale hodně zápal, který do toho dáváš, je v tom cítit nadšení a věnování. S takovým přístupem se zbytek dá vždy postupně vyladit. Přeji hodně štěstí.

 17. Díky moc :)

Hostujeme u Server powered by TELE3