Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 15 z 15

Kritika webu midesi.cz

 1. .
  Naposledy upravil midesi : 25.07.2015 v 20:50

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Design je nádherný, jen pár chybek bych vytknul.

  Na hlavní stránce ve slově "nápadů" je tučné ů
  Trochu delší načítání

 4. Až na špatnou diakritiku u fontu docela příjemná prezentace :)

 5. U mňa je to nejaké sekané, tie prechody medzi stránkami. Slabým strojom to určite nebude (4-jadrový CPU,...), prehliadač Chrome.

 6. Když pominu délku načítání, font, který neumí česky, tak bohužel nejslabší stránkou webové prezentace jsou reference. Nevím jak to působí obecně na lidi, ale mě přjide ukázka reference typu: Vytvoření FB prezentace nějakého animáku se screenshotem z filmu v hlavičce spíše úsměvně. Nemluvě tedy o pozvánce učitelky ze střední školy - to si myslím, že by tam vůbec být nemuselo.

 7. Taky jsem si hned všiml fontu......ale jinak celkem gut. Na referencích to chce zapracovat....pro mě jsou tedy dost důležité. Ovšem po delším prozkoumání to na mne působí jako by to bylo z nějaké kupované šablony...jestli se pletu, tak pardóóón, jestli ne tak to není moc dobrá vizitka.
  Naposledy upravil Maco555 : 21.06.2013 v 20:34

 8. Dlouho jsem čekal, než stránka naběhne:( Jinak se mě líbí

 9. Stránky jsou krásné, v některých ohledech originální a na několik věci (viz níže) jsou opravdu luxusní ...

  * dlouhé načítání
  * špatný font
  * některé texty jsou silně kostrbaté
  * některé reference bych buď neuváděla, nebo nekomentovala - vytvoření fb stránek ... působí to tak nějak, jakože studenti začali, tak tam musí strčit nějakou referenci i za cenu "blbosti"

  naopak bych pochválila
  * líbí se mi fotografie
  * barvy
  * fotografie, celkové sladění
  * klienti včetně log (lepší orientace, ne každého baví číst seznam firem) ...

  Doupravte ty drobnosti a bude to super! :)

 10. .
  Naposledy upravil midesi : 25.07.2015 v 20:51

 11. Citace Původně odeslal saja Zobrazit příspěvek
  .. v některých ohledech originální...
  Neberte to, prosím, jako rýpání, ale co hodnotíte jako originální?

 12. Tak jsem byl na stránkách docela dlouho a udělaly na mě nakonec negativní dojem. Proč musím tak dlouho čekat, než se mi objeví požadovaný obsah? Proč se to musí několirkát vyrolovat, zarolovat, otočit, strašně to zdržuje. Podle mě krok vedle. Navíc se slabším stroji se to seká... Není to přístupné, za mě tedy nic moc.

 13. Rozumiem že bol zámer vytvoriť trendy style, ale bohužiaľ to vôbec nevyšlo. Z grafického hľadiska to nevyzerá zle, ale pekne ani náhodou.
  Použitelnosť už je myslím jasná. Všetko trhá a pomaly sa načítava. Rozhodne nemôže byť problém veľkosť fotografii... Problém musí byť inde.

 14. V kontaktech mě chybí plný kontakt, je to firma Midesi s.r.o. nebo FO pana zakladatele, kterýho tam při nechtěném rolování vidím až zbytečně často?

 15. Mne sa to bohužiaľ nepáči:

  - úvod: veľmi strohé a ani nijak pekné. Slider ide stále dokola - vzhľadom na obsah v ňom, ktorý má určitý "príbeh" by mal ostať stáť na poslednom slide.
  - animácie - je to neprehľadné, celé sa to vkuse nejak otvára zatvára skroluje atď... a hlavne sa mení poradie
  - štruktúra mi príde zbytočne zložitá, načo rozdelovať referencie na 4 podstránky? A načo je na spodku ešte galéria, ku ktorej sa ani nedá cez navigáciu dostať?
  Celé by som to zjednotil do jedného a rozdelenie na kategórie spravil tým štýlom ako to je v tej spodnej galérií - ale s tým, aby tie kategórie v tom menu boli viditeľné aj bez hoveru.
  -sekcia kontakt je nejaká kostrbatá - buď to okno nad mapou vertikálne zacentrujte, alebo ten modrý pás pod mapou dajte preč. Ďalej popisok adresy v google mapách je z polovičky zakrytý tým oknom s adresou
  - novinky: vyhodiť, nikto to nečítam, nič tam nemáte a ak bude niečo dôležité tak to môžete dať do blogu

 16. Kdybych měl zhodnotit web jedním slovem, tak to slovo by bylo "nepoužitelný" - jako opak pro web, který je snadno použitelný pro návštěvníky.

  Několik postřehů:
  1. Nicneříkající homepage s posouvajícími se bannery - nedostatek informací o tom, kde jsem se ocitl a co tam můžu najít.
  2. Neustálé posouvání a problikávání stránek při přechodu na jinou stránku.
  3. Spousta stránek na větších displejích vypadá strašně prázdně - např. homepage, reference.
  4. Na kreativní studio je web velice nekreativní.
  5. Řešení struktury webu a URL adres pomocí kotev (#) je hodně na pováženou. Vzhledem k tomu, že nabízíte i "SEO" a máte "SEO specialistu", to není příliš dobrá vizitka. Navíc jsou stránky dostupné ve variantě http://www.midesi.cz/#onas i http://www.midesi.cz/index.html#onas.
  6. Prezentovat v portfoliu takové věci, jako je "tvorba Facebook stránky" je opět na pováženou.
  7. Sem tam jsou na webu gramatické chyby/překlepy - http://www.midesi.cz/objednavka.html# (Objédnávkový formulář), http://www.midesi.cz/#onas (Jsme mláde creative design studio) nebo http://www.midesi.cz/#sluzby_detail (Copywrtiting a texty) apod.
  8. Z objednávacího formuláře se není možné vrátit zpět pomocí tlačítka Zpět - pouze pomocí odkazu "Zpět na Midesi".

  + ještě jeden bonus - využívání affiliate odkazů na firemním blogu.

  A tak dále a tak dále.

  Kdybych to měl shrnout:
  1. Těžká navigace na webu.
  2. Nedůvěryhodnost webu - ať díky referencím, chybám v textech, nepřehlednosti stránek, málo informací na webu.
  3. Technicky nestandardní řešení.

  Celkově se jedná o hodně zmatený web. Osobně bych začal s webem od znovu a trošku to promyslel - co vlastně děláme, co bude cílem webu, co chceme prezentovat na webu, co chceme, aby návštěvníci na webu udělali. A teprve od toho se následně odpíchnout s nějakou grafikou. U současného webu mi to přijde, že se někomu zalíbilo řešení s umístěním všeho na jednu stránku a tomu se uzpůsobilo vše ostatní. Bohužel je to pak na výsledku vidět.

Hostujeme u Server powered by TELE3