Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 7 z 7

Výroba samolepek

 1. Ahoj, často si nechávám ve větších objemech dělat samolepky, kdyby někdo měl zájem trochu ušetřit tak mi napište (pm) a uděláme společnou objednávku, sníží se cena pro vás i pro mě, klidně je možná i dlouhodobá spolupráce...

  A když už sem píšu, kde si je necháváte dělat, jaké jsou ceny a přístup?

  Díky, Richard

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Samolepky jsou trochu široký pojem, ne? Máš mnoho materiálů od papíru, přes PVC, PE až po nějaké povrchové úpravy. Stejně tak tisk je od inkoustového, přes sítotisk, flexotisk do role, k běžnému ofsetu nebo ofsetu s UV barvami.

 4. Nechávám vyrábět široké spektrum samolepek :-)
  Ale máš pravdu, konkrétně se tady jedná o pvc samolepky tisknuté sítotiskem.

  Netuší někdo jaký je poměr nabídky a poptávky v tomhle oboru? Jestli by se nevyplatilo pro vlastní potřeby zakoupit vlastní tiskárnu a následně poskytovat tisk další straně..

 5. Aha. Tak síto za mě ne.

  Nevím jak velká je obecně poptávka, ale zcela jistě se vlastní výroba nevyplatí, pokud nemáš plán jak utrhnout nějaké procento trhu.

 6. A co za vás ano? Jsem dlouhodobý odběratel více druhů, hlavně teda síto ale snad by nebyl problém vyjednat si podmínky..

 7. Za mě flexo a ofset. Pokud bys měl kontakt na někoho s ofsetem s UV tunelem, který ví jak to používat, tak bychom se dohodli.

 8. Zkuste poptat tisk samolepících etiket u SVS. Mělo by to být velmi výhodné při dostatečném množství.

Hostujeme u Server powered by TELE3