Vyvíjej vlastní projekty a expanduj do zahraničí! Přijď na 14. Affiliate konferenci v Praze
Zobrazují se odpovědi 1 až 5 z 5

Fotobanky, které jste hledali

 1. Ahoj,

  několikrát jsem zde objevil vlákno, jak se dají zdarma sehnat kvalitní fotografie, apod.

  Někteří to znají, ale myslím, že dosti lidem by to mohlo pomoci :)

  Takže dávám tento článek do pléna :)

  http://www.zive.cz/clanky/kde-na-int.../sc-3-a-158028
  http://petr.vaclavek.com/article/535...-pro-webdesign
  Naposledy upravil musil.david : 19.02.2013 v 21:34

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Ja osobne používam http://www.flickr.com - je možné ľahko vyhľadávať fotky aj pre komerčné využitie

 4. ale na flickru je dost problém s free fotkami ke stažení

 5. Fotobanky zdarma jsou fain, ale tez bych se tam obaval rizika. Nekdo tam nahraje fotku ktera neni free, ale oznaci ji tak a ja si ji stahnu a pouziji. Pak me zazaluje nejaka spolecnost a nic mi nepomuze ze jsem ji stahnul z free fotobanky s oznacenim ze je free. Cetl jsem par ujednani a zadna free fotobanka za spravnost licenci neruci. Takze jestli bych ja pouzil takovou to fotku, regulerni fotobanka me zazalovala tak bych musel zaplatit a maximalne by mi vzkazali at si skodu vymaham u free fotobanky, ktera ale dle svych podminek za nic neruci.

 6. Ověřit to můžeš pomocí vyhledávače obrázků https://www.tineye.com/ nebo google images. Pokud fotku najdeš i v nějaké placené verzi, je lepší ji nechat být..
  A tady je taky můj web, kde jsou pouze mnou vyfocené fotky s licencí CC (uveďte autora, lze použít i komerčně): http://freepix.eu/
  Citace Původně odeslal Mirek Novotny Zobrazit příspěvek
  Fotobanky zdarma jsou fain, ale tez bych se tam obaval rizika. Nekdo tam nahraje fotku ktera neni free, ale oznaci ji tak a ja si ji stahnu a pouziji. Pak me zazaluje nejaka spolecnost a nic mi nepomuze ze jsem ji stahnul z free fotobanky s oznacenim ze je free. Cetl jsem par ujednani a zadna free fotobanka za spravnost licenci neruci. Takze jestli bych ja pouzil takovou to fotku, regulerni fotobanka me zazalovala tak bych musel zaplatit a maximalne by mi vzkazali at si skodu vymaham u free fotobanky, ktera ale dle svych podminek za nic neruci.

Hostujeme u Server powered by TELE3