Kupte si prémiovou propagaci a toto místo bude vaše.
Zobrazují se odpovědi 1 až 21 z 21

Názory na blahopranicka.cz

 1. Dobrý den,
  Rád bych věděl jak si na tom stojí s použitelností a vzhledem nová databáze textových přáníček www.blahopranicka.cz
  Za všechny názory předem moc Děkuji :)

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. To je peklo.... asi to bude tím že nejsem třináctka s deníčkem...

 4. Jedna technická: Otevřu stránku a asi deset vteřin užasle sleduji, jak se mi načítá řádku po řádce pozadí :) Proboha vždyť má skoro 2 mb!

 5. Věta "Kopírovat zdrojový kód těchto stránek je přísně zakázáno." v patičce mě rozsekala :D

 6. Připomíná mi to jedny obdobný stránky .. před 10-15 lety. Znovu a nahodit něco moderního :)

 7. je takový web vůbec k něčemu ?

 8. Ste příliš negativní, páni kolegové. Ačkoliv mě nijak netěší, že lidi mají takový vkus, myslím, že si to své fanoušky fanynky najde a dokonce se jim to bude i líbit. Pro cílovku je to OK.

  Ten úvodní text je tam trochu zbytečnej, nikdo ho nebude číst a myslím, že by se dalo zapracovat na různých dalších doplňkových funkcích aby ste měli něco zajímavýho oproti konkurenci. Podobných webů je relativně dost. ;)

 9. Ano, jste příliš kritičtní na to, že neznáte návštěvníky. Dám jeden příklad. Jsem přispěvatelem básní na serveru liter.cz ... Došlo ke změně majitelů a ti se rozhodli, že půjdou s trendem a posunuli server prostě "dál" Asi to bylo správné a možná i pěkné, ale ani u mne, ani u nikoho jiného to nemělo šanci na úspěch. To jste neviděli co se semlelo po této změně. Stačil jeden měsíc a veškerá práce, kterou si s webem dali noví majitelé, musela být pohřbena. Vše bylo ko spokojenosti literátů vráceno do staré, jednoduché textové podoby. No schválně, co byste řekli na www.liter.cz?

 10. Jmenuje se to sice přáníčka, ale jako první na mě vykoukly pranostiky, takže jsem si nejprve na web udělal špatný názor s tím že autor neví, jaký je mezi nimi rozdíl. Pak jsem viděl že v kategoriích jsou i legitimní přáníčka. Doporučil bych tedy jako první vypisovat přání a pranostiky udělat jen jako podružný obsah, protože předpokládám že s ohledem na zaměření webu (aspoň to jak to vypadá) tam budou chodit lidi, co čekají přáníčka někomu věnovaná, ne obecné pranostiky.

  Zároveň by ten web snesl regulaci příspěvků (některé přáníčka/pranostiky jsou hrozné) a také výpis nejpopulárnějších spíš než nejnovějších, vypisovat kvalitu nad kvantitou.

  Dalo by se toho napsat hodně co s tím, ale neřekl bych že budeš mít hned chuť to celé předělávat, tak jeden tip. Statistiky nejsou příliš viditelné a ve stávající podobě jsou k ničemu. Vyhoď u loga nesmyslné datum a svátek (nejsi portál jako seznam, lidi k tobě nechodí kvůli datumu...) a raději tam dej právě ona čísla ze statistik, postačí počet přáníček, případně kategorií, které jsou ale okamžitě vidět, takže mi to přijde zbytečné. Co je ale opravdu zbytečné je vidět kolik přáníček čeká na schválení. V záplavě růžové se taky ztrácí menu, které je naprosto nevýrazné.

  @beraniste: Skutečné trendy se odvíjejí od toho jak lidé využívají webové stránky. Pokud chceš aby to lidé hodnotili, založ pro liter samostatné téma, za sebe řeknu že by se tam dal kompletně přestavět obsah tak, že by to nemělo vadit starousedlíkům (komunity jsou na změny háklivé, vím to moc dobře), a zároveň by to výrazně zlepšilo výkon webu s ohledem na nově příchozí. Stávající web je barabizna co nebyla vystavěna na skutečných potřebách uživatelů, ale protože ten kdo to dělal to lépe neuměl a případně pak vrak záplatoval podle "nějakého úsudku". S čím bych ale rozhodně neměl slitování a vykašlal se na případné protesty je zrušení tmavého pozadí, protože delší texty se na tom čtou neskutečně nepříjemně. Tohle je zrovna web co v žádném případě nemá být tmavý, jelikož při každém pokusu číst povídky bolí oči. Na tohle si literáti nikdy nestěžovali?

 11. Člověče ne, tohle je opravdu zvláštní komunita, a já osobně proti těm stránkám také nic nemám. Je pravda, že by bylo zajímavé založit pro to samostatné téma, ať se k tomu tady každý vyjádří, a pak jsem pustit ty, kteří na web přispívají.

 12. Citace Původně odeslal beraniste Zobrazit příspěvek
  Člověče ne, tohle je opravdu zvláštní komunita
  To není tím že by ta komunita byla tak zvláštní, nepochybně jsou ochotni takhle trpět a ničit si oči, nebo se tam prostě delší texty moc nečtou. Báseň co nemá ani odstavec délky na druhou stranu jde snést, ale pokud jde o povídku, zvláštní nebo nezvláštní, je to nepříjemné, pokud není člověk mimozemšťan. Osobně jsem přesvědčen že diskuze s komunitou o tom jak web vypadá nebo funguje k ničemu nevedou a pokud se dělá změna co skutečně pomůže (což se dá objektivně změřit a hlavně podle určitých cílů i stanovit), tak se má udělat. Nevím jak nový web vypadal a zda ho dělal někdo kompetentní, dá se předpokládat že pokud ne, byla větší šance že se tím pádem vyvinul větší tlak na majitele a oni ho ochotněji stáhli.

 13. Povedal by som, že na rok 1998 je to pekné, ale s tým pozadím by sa to vtedy nikdy nenačítalo. Chce to proste zmenu.

 14. Podľa mňa to svoj účel splní, jeho cieľová skupina takéto detaily riešiť nebude.

 15. Děkuji všem za užitečné názory, pokusím se trošku design pozměnit a napíšu až to bude nahozené abyste přehodnotily :)

 16. Tak design upraven ale té růžové se nějak nemohu zbavit.. Doufám že je to o trošku lepší..

 17. Optimalizováno pro rozlišení 1280 x 800 a vyšší..

  A co nižší rozlišení, popřípadě chytré telefony? Evidentně jsou to stránky pro teen návštěvníky. A ti povětšinou mají chytré telefony a brouzdají po netu přes ně...

  Pro plné zobrazení používejte prohlížeč Mozilla FireFox nebo Google Chrome
  Mně se to zobrazuje jak v IE, tak v Chromu, FireFoxu i Opeře dobře ... zbytečná vystrašující věta ;o)

 18. No mělo by se to zobrazit i při menším rozlišení :) a ohledně prohlížečů - jsem odpůrce IE takže proto to tam píši i když se to v IE zobrazuje :D

 19. Já bych za používání IE taky dávala lidem přes prsty, jenže je stále velká část populace, která ho používá. Celkem dobře se to zobrazuje při rozlišení 1024x768px. Při menším už ne.

 20. no na tabletu a mobilu se mi to zobrazuje pěkně - smrskne se ale při malém rozlišení na monitoru se asi bude muset rolovat do stran.Jinak rozšířil jsem o pár nových funkcí :)

 21. Zdravím :) tak pod dlouhé době oživuji toto téma.Na webu proběhlo pár úprav prosím tedy o vaše názory co ještě změnit, co se vám nelíbí a co byste naopak přidaly.
  Ještě bych měl dotaz ohledně reklam od seznamu, které je možné na webu vydět - kam byste je umístil vy pro nejlepší proklikavost.Na Den matek byla přirozená návštěvnost 600UIP ale výdělek na seznamu pouze 40Kč.Děkuji předem za vaše cenné názory :)

 22. Vydet a proklikavost? Jezismarja...

Hostujeme u Server powered by TELE3