Prodej projektu Duchod.cz - SLEVA
Zobrazují se odpovědi 1 až 16 z 16

Aplikace pro spravu objednavek - pouzit framework?

 1. casto bych potreboval, vytvorit si nejakou aplikaci v php s mysql. Pred par lety jsem si psal ruzne mensi aplikace a php umel, ale casem clovek zapomina a nemam moc casu se ucit php syntaxe. Navic, kdyz jsem koukal po ruznych frameworcich, apod., napadlo mne, proc to nezkusit.

  A proto se ptam, jaky system, nebo framework byste mi doporucili pro jednoduchou aplikaci s databazi, moznosti vkladat nove radky pres formular, mazat, editovat a filtrovat pohledy na tabulku, atd.
  jde mi o moznost, moci si vytvorit ruzne kontrolni sestavy pro pristup pres mobil a take import do databaze z csv souboru.
  Prijde mi, ze tohle je tak banalni a bezne pouzivana vec temer v kazdem cms a aplikaci, ze prece musi jit nejak "naklikat" bez silenyho vypisovani php kodu. Pokud by existoval i nejaky layout editor, treba i s ohledem na mobilni zarizeni, byla by to pecka.

  diky za tipy

 2. Co se právě děje na Webtrhu?

 3. diky za tip. Mohu se zeptat, proc prave nette? Je ze vsech ten nejjednodussi, nebo ma prave tyhle funkce dobre zpracovane?


 4. Nette je tu asi nejoblíbenější. Nebude proto problém zeptat se v případě problému nebo sehnat programátora, který se toho později ujme.

 5. Symfony, je to takove svetove Nette.

 6. CodeIgniter je také celosvětový a jednoduchý na naučení. :)

 7. Také bych neřekl, že Nette je ze všech nejjednodušší. Já mohu doporučit na jednoduchost a propracovanou user guide CodeIgniter, který mi přijde i dost světově populární. Každopádně každý doporučí to, co uzná za vhodné. Vyzkoušej, co ti sedne.

 8. Pro mě je v tomhle jednička CakePHP. Pracuje na principu "conventions over configuration", což znamená, že se musíte (měli byste) řídit pravidly frameworku a on "za odměnu" bude fungovat automaticky a polovinu věcí zařídí sám (relační vztahy mezi tabulkami, atd.).

 9. Tak asi nějakej scaffolding například Bake v CakePHP by se mohl hodit. Nemam s CakePHP skušenosti, ale docela se mi líbí :) Nette je pro začátečníka dost složitý mi přijde, ale má bezkonkurenční datagrid jako doplněk :-)

 10. Do you find the idea useful? Do you know a suitable framework?

  ________________________________
  Essay help uk

 11. Students who want to help with assignment are wishing for some e-products. Can you provide some details?

 12. Já bych doporučoval Laravel. Světové velice rozšířený a kvalitní framework. Navíc mi příjde mnohem jednodušší na učení než nette, ale to je možná jen můj pocit.
  EDIT: Nevšiml jsem si, že otázka byla položena v roce 2012 :D.

 13. To nevadí, Nette je mrtvý.

 14. To si chceš napsat sám a ten FW se naučit, nebo by sis to nechal napsat.
  V prvním případě zvol Codeigniter. Ten je na naučení nejrychlejší. V druhém případě je to jedno. Prostě nějaký používaný FW. Osobně bych volil Symfony, Nette, Lavarel.

  Edit : Taky jsem trochu přehlédl datum založení :-)

 15. Jednoznačně Entity Framework, jde i na Linux s Core

Hostujeme u Server powered by TELE3