Chcete si koupit Webtrh?
Zobrazují se odpovědi 1 až 27 z 27

OT: kritika návrhu na přivýdělek

 1. Zdravím,
  dneska mě tak napadlo, jestli by někdo využil služby skládání puzzle na zakázku. Myslím tím, že spousta lidí má doma puzzle, které chtějí mít složené, ale nemají na to čas, nebo je to nebaví. Oni by mi puzzle poslali a já je složil, následně je slepil a poslal zpět. Díky za názory a omlouvám se za OT.

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Hahahaha, to by mě nenapadlo teda:DDD koupit si puzzle a poslat ti ho na složení:DDD

 4. Proč by si někdo proboha kupoval puzzle, když ho nebaví je skládat? Kvůli obrázku? To si koupí rovnou nerozřezaný. Nechci působit negativně, ale neumím si pro tohle představit poptávku. Hurá do průzkumu trhu :)

 5. Mě to nepřijde jako úplná pitomost. Určitě je spousta lidí kteří puzzle dostali a skládají ho jenom proto, aby neurazili toho kdo jim ho dal.

  // Rozhodně bych se ale bál případů, kdy ti lidé pošlou nekompletní skládačku, a poté budou tvrdit že jsi dílky ztratil ty.

 6. uplna pitomost to neni, spis cena sluzby aby se vyplatila delat by musela byt docela vysoka... a pro takovou se pak nenajde zakaznik... a delat to levne nema sebemensi smysl


 7. Vzpomeňte si, jak se ve dni D, smáli cestovce pro plyšáky :)

  myslím si že jestli se hodně nudíš a nepočítáš s extra výdělky, tak by jsi sem tam někoho uhnat mohl

 8. Nebyla by efektivnější služba - pošli celý obraz a já vrátím puzzle? ;o)

 9. Je pravda, že s výdělkem by to bylo asi horší je ten výdělek. Nevíte, kolik bych si mohl říct za složení puzzle, které mají 1000 kousků? Myslím si, že by se určitě někdo, kdo by chtěl takhle puzzle složit našel. Navíc bych si tím procvičoval vlastní mozek.

 10. Citace Původně odeslal kozomelec Zobrazit příspěvek
  Nevíte, kolik bych si mohl říct za složení puzzle, které mají 1000 kousků? .
  Dobu skládání vynásobit hodinovou sazbou za kterou chceš dělat :)

 11. Konečně za celý víkend pořádné téma :)

 12. Nejhorší asi je, že každé puzzle jsou jiné, takže by cena nemohla být jednotná, ale to vysvětlujte kupujícím..

 13. Citace Původně odeslal Aleš Jiříček Zobrazit příspěvek
  uplna pitomost to neni, spis cena sluzby aby se vyplatila delat by musela byt docela vysoka... a pro takovou se pak nenajde zakaznik... a delat to levne nema sebemensi smysl
  Leda nejdřív postavit a naprogramovat robota, který by byl schopný skládat pucle na základě nějakýho algoritmu a trvalo by mu to dejme tomu 20min. To by cena mohla být relativně nízko a našli by se i zákazníci. :-)

 14. Nebo by mě to muselo hodně bavit a bral bych to jako bonus ke skládání, alespoň bych pořád neseděl u počítače :)

 15. Citace Původně odeslal kozomelec Zobrazit příspěvek
  Zdravím,
  dneska mě tak napadlo, jestli by někdo využil služby skládání puzzle na zakázku.
  Nevyužil.

  Citace Původně odeslal kozomelec Zobrazit příspěvek
  Myslím tím, že spousta lidí má doma puzzle, které chtějí mít složené, ale nemají na to čas, nebo je to nebaví.
  Já si myslím, že takových lidí je minimum.

  Lidi, kteří chtějí mít puzzle složené jsou většinou ti, co si je chtějí sami složit. Ti si vaši službu nekoupí.

  Lidi, kteří dostali puzzle např. jako nevhodný dárek, tak těm je šumák jestli jsou složené, na půdě nebo v popelnici. Ti si vaši službu taky nekoupí.

  A i kdyby na krásně existoval někdo, kdo nesnáší skládání puzzle, shodou okolností má puzzle, a chtěl by je mít složené, tak to ještě neznamená, že bude ochotný za to někomu zaplatit.

  A i kdyby i někdo takový byl, tak budete mít velký problém ho najít.

  Fakt je to blbost. Vymyslete něco jiného.

 16. Asi máte pravdu, asi najdu něco jiného.

 17. Skládej raději košíky před supermarketem, za to ti i zaplatí.

 18. Musel bys to nabizet globalne, CR trh je omezeny...

 19. Jak myslíš globálně? Nebylo by potom poštovné dražší, než odvedená práce?

 20. Jo :)

 21. Dobrý večer, už rok přemýšlím, kdo mi složí puzzle, které jsme si s rodinou před dvěma lety pořídili k vánocům. Jedná se o 4tis. kousků krásné mapy světa. No a jak tady diskutující píší, zajímalo by mě, kolik by si nějaký nadšenec mohl říct za jejich složení :) Když si představím, že by je skládal 3týdny, a byl zvyklý inkasovat 100/hod. stálo by mě takové složení třeba 20tis :D To nejjednodušší už je složeno, a teď je tam moře z moře kousků :) Proč jsem si koupil puzzle, a nechci je skládat sám? Začali jsme nadšeně po vánocích, pak byla žena pokročile těhotná a nemohla se nad ně ohnout :D Teď máme miminko, dvoupatrový dům, 3koně, několik desítek koz a velký pozemek. Takže čas věnujeme jiným činnostem. Toliko odpověď pro ty, kteří neznají důvody, proč by si někdo nechal puzzle složit. A koupit si obraz? Všichni přeci víme, jaký je rozdíl mezi fotkou a puzzle :) Mám za sebou 2500 a 1500, ale tohle je fakt jiná liga. Závěrem, vydělat se na tom určitě nedá, takže jakožto podnikatelský záměr nee. Výhodnější bude ručně strouhat tvrdý rohlíky, a prodávat strouhanku do Kauflandu :) Tak snad jsem přispěl do debaty. Pěkně zdravím Martin.

 22. Zdravím, pokud byste měl zájem a nechvátal na termínu dokončení, tak bych Vám je přes zimu rád složil. Na ceně bychom se domluvili a nic drahého by to určitě nebylo, nebojte :-)

 23. Vytvoření takového webu nebude na dlouho. Konkurence není, takže SEO základní, pár odkazů a pak už jen čekat jestli se jednou ročně někdo ozve. Proč to nezkusit. Placenej koníček :-)

 24. Tak už jsem jich pár za ty roky složil. Cena není vysoká, jinak by to nikdo ochtoen zaplatit nebyl. Ale jako placený přivýdělek po škole dobré. Puzzle odesílám rozložené na několik dílů poštou, zatím vždy vše v pořádku.

 25. pocital sis kolik si zhruba dostal za hodinu prace?

 26. Je to málo, ale pokud to neberete jako práci, tak to jde :) I když pokud se to povede, tak i 80Kč.

 27. Tak to skládání puzzle na zakázku není špatná věc. Oslovila jsem pana "Kozomelce" a on mi dvě pucle na zakázku složil (500 a 1000 dílků) a poslal poštou rozložené na 4 díly. To se pak jen pospojí a je to :) Za necelý měsíc mi pucle budou viset už na zdi. :-) Rozhodně je to pěkný koníček a když to někoho baví a skládá rychle jako pan "Kozomelec", tak proč ne. I jeko přivýdělek to není špatné, jako práce asi ne. :) Takže děkuji za složení a přeji další spokojené zákazníky, kteří to ocení. Mějte se hezky, Schneiderová

Hostujeme u Server powered by TELE3