Prodej módní značky DANNYS clothing
Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazují se odpovědi 31 až 39 z 39

Nový design | sbazar.cz

 1. Myslím, že je to krok vedle.
  Nyní rozeberu proč...
  1. Použitelnost navigace v pořádku - pro tablety. Mám, raději filtrování, kvůli tomu pocitu, že mám věci pod kontrolou (názor jedince, pokud uživatelské testování dopadlo dobře, tak mlčím).
  2. Fotky hrozné !!! Oči musí neustále těkat horizontálně i vertikálně, pokud pracuješ celý den na pc, tak je to opravdu nepříjemné. Zkoušel jsem na bazosi, kde zafixuješ oči do jedná horizontální polohy a jen občas vertikálně přejedeš a roluješ. Pinterest má na stránce fotek 8, sbazar jen 4... je mi z toho špatně od žaludku (toto je doslova pocit, který u mě nastal).

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. Mně to přijde povedené (co se týče použitelnosti a konceptu vůbec), grafika se mi tolik nelíbí, ale to tu vůbec nevadí.

 4. Citace Původně odeslal Flay Zobrazit příspěvek
  Mně to přijde povedené (co se týče použitelnosti a konceptu vůbec), grafika se mi tolik nelíbí, ale to tu vůbec nevadí.
  Ak to nemyslíš ironicky, naozaj sa ti to dobre používa? Ja som potom asi divný, pretože naozaj netuším, ako sa tie inzeráty prezerajú. Po stĺpcoch by som sa uskroloval k smrti a po riadkoch to nejde, keďže každý má inú výšku a na preskačku je v tom zmätok. A ešte tam samozrejme chýba nadpis, aby som hneď vedel o čo sa jedná a nemusel čítať popis...

 5. Myslím to vážně, s používáním nemám problém. Hádám, že nadpisy se rozhodli vynechat právě proto, že obrázek je u bazaru sám o sobě dostatečně vypovídající (tzn. uživatel jen rychle bude projíždět stránku očima a skrolovat a když ho nějaký předmět zaujme, přečte si popis. Pro konkretizaci slouží vyhledávání a témata, nevidím v tom problém a opravdu se mi to líbí.

  Prostě je vidět, že to nedělali amatéři, ale opravdu se zamýšleli, jaké informace upřednostnit a jaké vyhodit. Jestli se jim to povedlo ukáže objektivně až čas.

 6. Prostě je vidět, že to nedělali amatéři, ale opravdu se zamýšleli, jaké informace upřednostnit a jaké vyhodit.
  Nenapadá ma dôvod prečo teda uprednostnili nič nehovoriace meno predávajúceho. To tam predsa nehrá žiadnu rolu a bije to do očí.
  Konkrétny príklad: chcem si kúpiť dajme tomu mobil HTC s androidom, neviem však ešte presne aký. To čo ma zaujíma je teda cena a model. Cena je tam síce napísaná (ale musím behať krížom krážom po celej obrazovke a ešte sa mi tá cena navyše vizuálne spája s obrázkom inzerátu pod tým), ale čo je to presne za model sa z divne orezanej fotky zistiť naozaj nedá a aby som čítal každý jeden popisok čas nemám.
  Ak to zhrniem, tak je to fakt strašné inzeráty sú natlačené na sebe takmer bez medzier a nedá sa v tom orientovať.
  Ešte drobnosť v detaile je to tiež nedomyslené. Ak má užívateľ na predaj ešte iný produkt tak nadpis "dále prodává:" je v strede, pod ním nič nie je a keď sa pozriem úplne naľavo tak vidím až nejaký produkt...

 7. Docela mi vadi to menu .. Kdyz se proklikate treba na Elektro a počítače > Mobil bazar > iPhone ,tak se nelze jednoduse vratit na Mobil bazar .. Musim na hlavni stranu a zacit proklikavat kategorie odznova.

  Ten styl stranky neni spatnej, je docela i prehlednej ale ta barva je hrozne nudna.

 8. zaslechl jsem ,že se celý Sbazar překopává.Nevíte o tom něco?Prý bude mnoho nových funkcí ,nový vzhed ,placené zvýhodńované pozice,možnost vložení domén a videí.

 9. no myslím že je na čase, současnej sbazar stojí za starou belu, ale je pravda že vyhledávání má mnohem líp zmáklý než na bazoši, kterej usnul na vavřínech a těží jen z množství inzerátů...

 10. mě třeba bazoš vyhovuje a je tam největší pravděpodobnost prodeje.Když inzerat TOPneš tak má bezkonkurenčně nejvíce shlédnutí .

Stránka 2 z 2 PrvníPrvní 12
Hostujeme u Server powered by TELE3