Hledáme investora pro realizaci velkoobchodní zakázky. Výnos od 20% za půl roku do 500% ročně.
Tento obchod už skončil.
Na aktuální inzeráty se podívejte do sekce: Poptávky jazykových služeb

Hledám schopné redaktory - téma IT - znalost AJ - 300 Kč/článek


hourglass
Skončil
12.10.2012 v 14:31
biders
100% odezva
1 zájemce
Prodejce
A
Pro projekt, na němž působím externě, hledám schopné redaktory. Mám od majitele k dispozici omezený kapitál, přesto si myslím, že odměna je lákavá.

Co požadujeme:
Kvalitní, čtivé a zajímavé články o informačních technologiích a všem, co s nimi souvisí. Redaktor se může inspirovat na zahraničních server, rádi mu poskytneme rozsáhlý seznam přínosných anglicky psaných magazínů. Žádáme hlavně přidanou hodnotu a zajímavost. Délka článku nad 3000 znaků.

Předem požadujeme informovat o tématech článků, která si autor může vymyslet dle libosti.

Co nechceme:
Redaktory, kteří chtějí rychle napsat článek a mít to za sebou. Pokud článek nebude vyhovovat našim požadavkům, jednoduše bude poslán na přepis. Články musí být fakticky, gramaticky i stylisticky správné. Jinak rovněž nebudou proplaceny. Odevzdávány budou ve Wordu, případně vložením na web.

Co uděláme:
Budeme vám zasílat naše hodnocení vašich článků. Platba vždy po určitém množství (je zbytečné vystavovat fakturu na jeden nebo dva články), případně dle dohody.

Co nabízíme:
Finanční odměna 300 Kč za celý článek, možnost další seberealizace. V případě dobrých výsledků rovněž možnost další spolupráce na dalších projektech. DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE.

Kdy můžete začít? IHNED.

KAM A CO PSÁT:
Pište pouze na email jiri@rostecky.cz. Chceme znát něco o Vás (je jedno, jakou formou, jen ať víme, kdo jste), Vaše zkušenosti, reference a Skype/ICQ + můžete vystavit fakturu(?). Pokud něco z toho bude chybět, tak neodpovídáme.