Nabízím stáhnutí fotek z fotobanky Shutterstock. http://www.shutterstock.com
Mám tu registrovaný účet se standardní licencí. Fotka ve velkém rozlišení (asi 50 x 40 cm) za 100,- Kč/kus. Můžu vystavit i fakturu.

-----------------------

Rovněž nabízím grafické zpracování zakázek jako externista. Jsem DTP operátor a grafik, působím v oboru 6 let. Mám zkušenosti s tvorbou reklamních tiskovin, sazbou katalogů a knih. Ovládám na profesionální úrovni grafické programy Indesign, Illustrator, Photoshop, na dobré úrovni Corel a Flash, prepress mám zmáknutý. Mám zkušenosti i s tvorbou webové grafiky, SEO optimalizace a internetového marketingu.

Působím v současné době v Brně, je možné se i dostavit k Vám osobně. Jsem 24 hodin na emailu, připojen na internet, a na mobilu. Komunikace je možná kdykoliv je to potřeba. Pracuji na živnostenský list, je možné vystavit za práci fakturu. Ceny za hodinu práce mám 180,- Kč. Do mého portfolia patří grafické práce pro firmy RWE, Nejvyšší soud, Archeologický ústav Brno, Imi Partner a další. Mé grafické práce jsou k nahlédnutí na adrese http://www.wix.com/georgin/jirigloncak, kde je možné shlédnout i můj životopis.

Hezký den přeje,

Jiří Glončák

email: georgincz@seznam.cz
tel.: 776623041
http://www.wix.com/georgin/jirigloncak