Prodej projektu Duchod.cz - cena 550 tis Kč. Dále MojeFinance.cz, DuchodovaReforma.cz
Zobrazují se odpovědi 1 až 9 z 9

Potisk triček

 1. Dobrý den,
  má někdo zkušenosti s designem na trička? V jakém programu se potisky vytvářejí, nebo který doporučujete?
  Díky
  michaela

 2. Co se právě děje na Webtrhu?
 3. V první řadě záleží jaká bude výroba a aplikace potisku...
  1. řezaná nažehlovací folie - jedině vektor (Illustrator)
  2. sítotisk - můžeš i bitmapu, necháš si vysvítit síta pro jednotlivé barvy a pak pomocí sítotiskového stroje aplikuješ na trika ;) (takže klidně i Photoshop či jinej bitmapovej grafickej program)

 4. Inkscape

 5. Dobry den, my behem tydne spoustime web www.vyrobsitricko.cz, kde je mozne si jednoduse v creatoru tricko vyrobit, i s vlastnim (nahranym) navrhem... Obchod je jiz funkcni, ted probiha plneni produktu.
  Co se tyka kvality vlastniho motivu - je lepsi design tvorit v krivkach (ilustrator), ale i rastrovy (photoshop, gimp) editor, pokud pouzijete vysoke rozliseni postaci. Kreator na vyrobsitricko kvalitu motivu hlida.
  edit: http://www.vyrobsitricko.cz/vyrob-si-tricko/ - primo kreator
  Pavel

 6. Design trička jsem dělala, ale jen pro sebe, takže to mám v šuplíku bez posílání tiskárně. Ale mám zkušenosti s potiskem sportovních šátků a tam jsem tvořila v Illustratoru a upřímně jsem do poslední chvíle čekala na tiskárnu, jestli vše proběhlo v pohodě kvůli nestandardnímu plátnu, které muselo být až do krajů potištěno. Nejlepší je domluvit se s danou tiskárnou, co oni chtějí, protože za monitorem to představování jde vždycky hůř a každá tiskárna má diametrálně jiné požadavky.

 7. Ve většině tiskáren kde sem kdy co nechával dělat, tak chtěli Corel Draw nebo PDF

 8. Pokud je motiv vykřivkovaný (vektory) tak AI, CDR, EPS, PDF.
  Pokud je motiv rastr (bitmapa) tak především v dostatečném tiskovém rozlišení (300DPI).

 9. Tak naše dílna www.potisk-tricek.cz používá hlavně open source software jako je inkscape, gimp, scribus nebo project sk1 http://sk1project.org/index.php

 10. My spolupracujeme s firmou SPORETO https://www.sporeto.cz/reklama-tisk/potisk-textilu/ dělají trička dle Vašeho návrhu cenově to vychází kolem 200Kč i s tričkem

Hostujeme u Server powered by TELE3